дивлячись у однієї премії негайний ануїтет

Однією премії негайний ануїтет або SPIAs є фіксована рента, що набуваються з однієї суми вкладу та розпочати здійснення платежів негайно. Інвестиції в SPIAs ідеально підходять для забезпечення негайного доходу на пенсії.

SPIAs може надати покупцеві безпеки, тому що вони гарантують платежі за тривалість контракту, які можуть бути на все життя власника. Крім того, однією премії негайної ренти як правило, пропонують більш високу віддачу, ніж компакт-диски.

Там немає інвестиційних ризиків з SPIAs. Виплати з SPIAs дозволить пенсіонеру мати частину своїх доходів, що є стабільним і передбачуваним. Крім того, SPIAs запропонувати інвестору простоти. Після початкового контракту встановлюється, покупцеві не потрібно стежити за ринками і активно управляти своїми інвестиціями. Потік доходів від SPIAs гарантується і передбачуваними.

Іншою перевагою є те, що якщо премії проводиться з доходів від “податків відкладено” ренти, яка була негайно звернув у SPIA то виплата податків може бути відкладена до фактичної виплати з SPIA не будуть отримані.

SPIAs дійсно забезпечують простоту до тримача. Тим не менше, все одно, важливо, що належне дослідження проводиться до початку договору ренти. Важливо, щоб розглянути всі варіанти контракту при ініціюванні політики SPIA.

Наприклад, договір SPIA може бути встановлений як термін виплати. У цьому випадку, покупець зазвичай позбавляється своїх прав на зняття коштів або розірвати договір. Деякі контракти SPIA також може бути налаштований як життя плюс п’ять або життя плюс десять контрактів. Це означає, що виплати будуть продовжуватися і після смерті власника. Важливо розуміти, що виплати будуть вищими, якщо ця опція не вибрана.

Нарешті, деякі компанії дозволяють “довічний дохід з одноразової повернення” варіант. Це означає, що в разі смерті власника, бенефіціари отримають решту вартість поліса мінус виплати вже отримали.

Інвестори можуть фінансувати SPIAs з різних джерел. Деякі з загальних джерел премії платежів в наступному:
• Продаж майна
• спадкоємство
• Доходи від пайових інвестиційних фондів або інших інвестицій
• ІРА перекидання
• 401 (к) план виплат

Однією з областей, що інвестори роблять використання SPIAs призначений виключно для інформаційних технологій. Наприклад, кошти можуть бути видалені з нерухомістю людини щодо купівлі SPIA. Це може бути важливо для покупця, якщо він намагається відповідати мінімальним вимогам, щоб претендувати на програми, такі як Medicaid, або шукає захисту від кредиторів. Професійна необхідно проконсультуватися з ануїтету набувається з цієї причини.

Платежі від SPIAs варіюються залежно від специфіки договору беруть участь. Однак, як правило платежі виконуються до уваги такі фактори:
• Сума премії
• Поточна процентна ставка
• Термін дії договору
• Вік інвестора

Одномісний ануїтетів інвестиційна премія може бути правильний інструмент, щоб забезпечити гарантований потік доходу на пенсії. Однак важливо пам’ятати, що договір не може бути змінений, коли він буде ініційований. Ті, хто вважають SPIAs повинні досліджувати всі їх варіанти ретельно, перш ніж здійснювати інвестиції.