дивлячись на критичні захворювання претензій статистику для визначення страховика за вашим вибором може бути нерозумною

Люди були обізнані експерти в сфері страхування не вивезти страхування критичних захворювань з компанією на основі її частка критичних захворювань стверджує, що вона виплачує. Малюнок може дати неправильне враження. Цей вплив може вплинути на вас безпосередньо, якщо страхування критичних захворювань не так ефективна. Джон Грінвуд підтвердив, що деякі компанії, як правило, показують, скільки критичних захворювань стверджує, що вони, можливо, заплатив на відміну від інших. Але все може зводитися до яких досвідчені компанії на страховому ринку.

Компанії останнім часом прийняло нову тактику. Вони почали публікувати відсоток критичних претензій хвороби вони успішно виплатив, а також частка відхилених претензій. Можливо, це стало свого роду турнірній таблиці, де компанія з найнижчим співвідношенням критичного захворювання Страхові виплати стендах в нижній частині. Ці компанії можуть навіть бути підданий критиці за межі не з’являються серед вищих рейтингу компаній. Останні дані показують, що може шотландської Справедливе Protect може відмовилися 28 відсотків критичних претензій хвороби. Додайте до цього, Друзі резервного можливо, також відхилили 25 відсотків претензій. З іншого боку, шотландський резервний може бути відмовлено тільки близько 13,7 відсотка критичних претензій хвороби. Таким чином, ви як клієнт має схильність вибирати шотландського Резервного над шотландським Справедливе або Друзі резервного. Але, якщо дивитися тільки на статистику може виявитися нерозумним.

Крім того, в новій доповіді дослідницької компанії фінансового Defaqto стверджує, що репутація критичних охоплює хвороба на ринку, можливо, стало погано. Люди можуть відмовляючись купувати нову політику, отже, схильні до фінансових дилеми, якщо критичні удари хвороби. За словами Ніка Телфер, глава життя та захист на Defaqto, даремні реклами великих справ, що були відхилені з технічних причин, ймовірно, підірвав довіру до критичної хвороби серед людей. Критичні страхування хвороби залишається життєво важливим фактором для захисту сім’ї. Але люди можуть не помітити цього типу кришки тому наближається себе на можливі проблеми в разі виникнення критичних захворювань.

За Кевін Карр, фахівець із захисту IFA досліджень, у людей, які хочуть купити критичних охоплює хвороба не повинні дивитися на статистику претензій, щоб зробити свій вибір. Він каже, що критичні претензії хвороби можуть бути більш імовірно, щоб бути відхилена в перші пару років політики. Він також вказує, що критичні претензії хвороби може бути більш імовірно, будуть відхилені, якщо людина захворіла виймає політики, але не кажучи вже про те. Такий факт може бути виявлений протягом перших п’яти років після її виведення з критичного полісу. Більше того, він заявляє, що компанії, які, можливо, почали бізнес протягом лише кількох років може відмовитися від таких типів критичних претензій хвороби. Тобто, якщо хтось знає, що він буде падати хворий, але виймає страхування критичних захворювань під час процесу.

Критичні страхування хвороби може бути дуже ефективною страховий поліс. Але як ми бачили, небажаних результатів і питаннями конкуренції, так звані ліги, можливо, тепер дають страхування критичних захворювань інше зображення. Зображення, що багато людей не хочуть бачити. Але, є ще можливості для вдосконалення?