дивитися можна обпектися

Припустимо, у вас є покриття пошкодження водою. Одного разу, пошкодження трубопроводу в підвалі, і все це залито. Добре, що ви робили ці страхові виплати весь цей час, чи не так?

Ну, не так швидко. Насправді, є багато причин, за якими ваш позов може піти нерозділеного.

Перш за все, це дійсно малоймовірно, що страхова компанія збирається покрити ваші прорвало трубу. Вони рідко покриття витрат домашнього ремонту. Пошкодження даху? Не пощастило. Витоки в підвалі? Вибач, Чарлі.

Насправді, це так само ймовірно, що ви можете закінчити нічого не отримати, якщо ви не будете обережні.

1. Вони можуть стверджувати, що ви проявили халатність. Може бути, ви повинні були тепло з’явився вище. Може бути, це було самої труби.
2. Можливо, труби повинні були бути видувається на зиму.
3. Може бути, ви повинні були інспекцій, які б діагностували проблему, перш ніж це сталося.
4. Може бути, є докази того, що труби протікав, і ви ніколи не вивчали, що витік було.

Ви, можливо, були великі причини для всіх цих речей, і ви можете пояснити, поки ви не посиніння. Може бути, у вас не було грошей на ремонт або найняти когось, щоб підірвати його, тому що ви намагалися зберегти ваші страхові платежі.

Занадто погано, тому що всі ці речі будуть кваліфікуватися як ви недбалості і отримати страхову компанію з будь-якого зобов’язання з оплати ваші речі.

Багато часу люди думають, страхування від повеней має охоплювати цьому. Там немає ніякого способу, що страховик не повірю, що ця повінь, або, що повінь будуть покриті за рахунок пошкодження водою, якщо ви страждає від проливних дощів.

Ось чому ви повинні знати всі входи і виходи вашої політики. Особливо те, що ваш страховик не покриває.

Більшість політики включаються:

– Вогонь
– Вандалізм
– Прогнози

Більшість політики не поширюються на:

– Стихійні лиха (смерчі, землетруси тощо)
– Терміти і комах
– Повені
– Перебої з подачею електроенергії
– Війна
– Техногенні катастрофи (наприклад, атомні електростанції)
– Вирви

Всі ці речі повинні бути додав дюйма

вартість будинку

Годинники вартість вашого будинку ретельно. Якщо ви вийняли років тому страховий поліс, вартість вашого будинку, можливо, змінилася, так що ви могли б платити занадто багато для значення зараз.

Ви також можете зараз би застраховано недостатньо, якщо ваше майно оцінено.

Робота з дому?

Якщо у вас є домашній офіс, ви, ймовірно, знадобиться застереження в договорі спеціально відзначити свій бізнес або роботу, тому що страхування житла може не покрити її.

двір

У той час як ви могли б мати $ 300,000 покриття на сам будинок, ваш ландшафт може є тільки кілька сотень доларів охоплення. Якщо у вас є дорогі роботи там, таких як басейн, статуї, або навіть цінні колекції квітка, то вам потрібно, що, щоб бути доданий до політики.

Страхування житла складно. Перегляньте свою політику дуже обережно і навіть проконсультуватися у фахівця або адвоката про вашу страховий поліс будинку. Отримати кілька цитат страхування житла і знайти нового постачальника, якщо ви не задоволені.