де шукати, і, щоб дізнатися про Medicare lowcostmedigap

Після того як ми почати досліджувати всі ви любили знати про страхування Medicare Довідкова, давайте почнемо з короткого розгляду Medicare. Це федеральній програмі субсидування охорони здоров’я, доступних для людей, які або 65 років і старше, молодше 65 років, але відключений, або у кого є термінальній стадії ниркової хвороби. Вона охоплює багато витрати на охорону здоров’я та витратні матеріали. Але є те, що прогалини у Medicare буде платити за, який є, де додаткові політики – політики чи Medicare додаткового страхування – входите

Чотири частини федерального охоплення частина, частина В, частина С і D. Частина запчастин і В лікарняну страховку і медичну відповідно. Частина D охоплює відпускаються за рецептом ліків. Частина С охоплює як і B, D, а іноді, через керованої приватними плани в галузі охорони здоров’я, як ОПЗ і ОПП.

Коли ви реєструєтесь для Medicare ви можете вибрати або справжньої програми або вступити у План Переваги Частина C. Оригінальний включає Частина і частина В, з можливістю включати частину D. Люди, які обирають цей варіант також можете купити страхування Medicare Довідкова політики. Додаткові політики не потрібних, і тому не доступні для, людей, зарахованих до частини планів C Advantage.

Приватні страхові компанії у всіх 50 штатах мають ліцензію на продаж політики Medicare додаткового страхування. В цілому, існує десять Medicare Довідкова страхових полісів на вибір. Незалежно які ви купуєте від політики, вона повинна включати в себе конкретні переваги за дорученням уряду. Проте, ціна на політика буде змінюватися в залежності від політики якої ви купуєте, і у кого ви купуєте його. Важливо зробити свою домашню роботу і шукати кращої ціною.

Починаючи з 1 червня 2010 року, Medicare Довідкова страхових полісів для продажу включають плани A, B, C, D, F, G, K, L, M, N. і раніше, але більше не поставляється є E, H, I, J і, крім як для людей, які купили політики до 1 червня. Зверніть увагу, що Medicare Довідкова плани страхування, B, C, D і не мають відношення до частини A, B, C, і D, хоча подібні імен може призвести до плутанини.

Стандартні переваги Medicare доповнення страхування включають в себе покриття частини франшизи, співстрахування витрати лікарні, хоспіс співстрахування догляду або доплати; частина У франшиза, співстрахування або доплати, надлишкові заряди, співстрахування та профілактичної допомоги; до трьох пінт крові; співстрахування кваліфікованого медичного догляду; і зарубіжних тимчасовий проїзний. Не всі політики медичної додаткового страхування включають в себе всі переваги, а іноді і політики охоплюють тільки відсоток переваги. Федеральний уряд створило дуже корисна діаграма, яка забезпечує легкий для читання візуального резюме якого плани охоплюють якої вигоди. Його можна знайти в публікації називають 2010 виборі страхової Medicare Довідкова Політика: Керівництво з медичного страхування для людей з Medicare.

Федеральний уряд встановлює правила для програми, і жителі кожного штату може купити політики. Але переваги, що перебувають у штаті Массачусетс, Вісконсін і Міннесота трохи відрізняються, ніж вигоди в інших державах. Представники у всіх відділах 50 штатах у страхових і державних програм у галузі охорони здоров’я Страхування Допомога може надати докладну інформацію і керівництво для абонентів.

Оскільки програма є складним і забезпечує переваги для потенційно мільйони людей, це може бути необхідно, щоб отримати інформацію з різних джерел. Тим не менш, у цій статті призначена для забезпечення принаймні, міцний фундамент до всього, що ви хотіли знати про плани Medicare доповненню.