де знайти найкращі пропозиції по страхуванню домовласників

Дивлячись, щоб знайти найкраще справу на страхування домовласників? Ось де його отримати.

кращі пропозиції по страхуванню домовласників

Тільки так ви збираєтеся отримати найкраще справу на страхування домовласників, щоб порівняти ціни від різних страхових компаній. Є чотири способи зробити це …

Відвідайте місцевих страхових компаній – Ви можете провести половину дня або більше їзда по місту, намагаючись отримати цитати з місцевих страхових компаній. Однак більшість страхових агентів навчають на продаж страхування, не дають інформації, так багато вашого часу буде витрачено слухати продажу смоли.

Зателефонуйте місцевих страхових агентів – Можна годинами на телефон виклику місцевих страхових агентів для отримання котирування. Проблема тут у тому, що багато агенти не даватимемо котирування по телефону.

Surf однієї компанії сайти – Ви можете витратити години збираються з одного сайту страхової компанії до іншого в пошуках гарної угоди. На жаль, однією компанією сайти створені, щоб продати вам політики безпосередньо з їх компанії, тому ви ніколи не будете знати, якщо ви отримуєте найкраще справу на страхуванні житла. І компанії, які пропонують Показати ціни ваших конкурентів їх автора не завжди покаже вам ціни їх найдешевший конкурента.

Відвідайте веб-сайт страхової порівняння – Це займе всього кілька хвилин, до страхового порівняння сайті, щоб отримати цитати з числа різних компаній. Все, що вам зробити, це заповнити просту анкету з інформацією про вашому будинку і вид страхування ви хочете, а потім чекати вашого лапки.

Більшість сайтів страхової порівняння мати справу тільки з найвищим рейтингом компаній, тому якщо ви вирішили придбати страховку, хоча один з них ви будете мати справу з твердою, надійної компанії. Кращі з цих сайтів пропонують гроші економити статей і функцією онлайн-послуг чату так що ви можете отримати відповіді на ваші питання страхування від страхової експерт. (Див. посилання нижче).

отримувати найнижчий показник

Після того як ви знайдете компанію, з кращу пропозицію по страхуванню домовласників можна знизити швидкість ще далі …

Підвищення вашої франшизи – підвищення вашої франшизи від $ 500 до $ 1000 можна заощадити до 25% на щорічні премії. Це також економить вам робити занадто багато дрібних претензій, які можуть призвести до страхової компанії, щоб скасувати вашу політику.

Установка безпеки і запобіжних пристроїв – Установка захисних пристроїв, як мертві болти, дверні замки, і охоронна сигналізація, і безпека пристроїв, таких як пожежні сповіщувачі диму вогнегасників та пожежної сигналізації, можна заощадити до 20% на щорічні премії. Це також робить ваш будинок більш безпечною, і дасть вам більше спокою.

Консолідація страхових полісів – Покупка вашої Автострахування і ваш домовласників через та ж компанія може заощадити до 15% на премії. Додатковою перевагою є те ви будете мати тільки одну страхову компанію, щоб мати справу з.

Запитувати додаткові знижки – Страхові компанії пропонують всілякі знижки – старший знижки, некурящого знижки, військові знижки, знижки правоохоронних органів, нові будинки знижки і т.д. Перш ніж купити ваш домовласників страхування Попросіть вашого агента про всі знижки ви повторно, які мають право на і скористатися ними.