де знайти кращу пропозицію на страхування автомобіля

Це, ймовірно, не стало сюрпризом для вас, що ви повинні нести страхування автомобіля, якщо ви водите машину. Це вірно, якщо це ваш автомобіль або, якщо ви перебуваєте за кермом прокатного автомобіля. Причини цього мають бути очевидні в економічній сучасному світі – якщо ви повинні потрапити в аварію, навіть якщо це не твоя вина, навіть самих незначних трубогиби крило може коштувати в тисячі доларів на ремонт. І якщо нещасний випадок визначається як ваша вина і є травми, навіть незначні травми, відповідальність частина вашого страхування може захистити вас від можливої ​​втрати ще багато тисяч доларів.

Перед тим як йти за покупками для страхування автомобіля, однак, ви повинні розуміти, які покриття вам потрібно і яку франшизу, які будуть застосовані до вашої політиці страхування автомобілів. Ці фактори будуть мати значний вплив на скільки ви платите за страхування, а також вплине на скільки охоплення у вас дійсно є і охоплення за яких обставин.

Перш за все, необхідно визначити, яка частина франшизи, яку ви готові заплатити, якщо ви подати позов. Типова франшиза становить близько $ 250 до $ 500. Якщо ви подати позов, франшиза суму, яку ви платите в рахунок вартості ремонту. Чим вище франшиза, тим нижче премія ваша (ваш страхової виплати) буде. Кількість франшизи, що ви обираєте, залежить від вас, але ви повинні враховувати, скільки ви могли б платити зі своєї кишені, якщо вам знадобитися оплатити франшизу щоб отримати ваш автомобіль відремонтувати після аварії.

Далі вам необхідно визначити, які види і типи покриття вам потрібно. Якщо ваша зарплата ще не оплачені повністю, ви, ймовірно, будуть зобов’язані мати страховку. Але якщо у вас старий автомобіль, який буде виплачений, ви не зобов’язані мати страховку. Але майте на увазі, що якщо ви не несете страховку, і ви потрапите в аварію, ремонт буде повністю з власної кишені.

Ви також маєте можливість комплексного страхування. Це звичайно охоплює такі речі, як пожежа і крадіжка, крадіжка, де хтось включає крадіжці автомобіля, а також як людина, взяти щось з машини. Знову ж, це не потрібно, хоча ваш кредитор може вимагати, щоб ці страховки, якщо ви все ще здійсненні платежів на автомобіль.

Наскільки, де можна отримати кращі страхові, не думайте, що ваші кращі котирування страхування автомобіля буде надходити з онлайн джерел. Багато разів вашого місцевого страхового агента може зрівнятися або навіть розбити тарифи Ви отримуєте через онлайн цитати. Це особливо вірно, якщо у вас є дуже чистий водіння запису, так як ваш особистий рекорд водіння і кількість квитків ви отримали за останні 3-5 років також відіграє роль у визначенні вашого курсу.

Суть в тому, щоб навколо магазину. Ви можете отримати відмінні котирування онлайн, але не забудьте порівняти тих, проти котирування ви можете отримати від вашого місцевого агента, так як ставки страхування автомобіля значно варіюватися між установами, а також між різними державами.