де знайти дешеві онлайн страхування автомобіля

Багато людей вважають, страхування автомобіля заплутаною – і в результаті в кінцевому підсумку платити більше, ніж слід в дуже конкурентному ринку. Щомісячні платежі – або премії – залежить від кількох речей – ваша рівень покриття, компанія страхування вас і як багато ризиків страхова компанія вважатиме вас бути.

Популярність Інтернету стало легше, ніж будь-коли, щоб знайти, порівняти і вибрати страхування автомобіля на лінії. Більшість компаній може дати вам цитату досить швидко – загалом, це займе від від десяти до двадцяти хвилин, щоб ввести необхідну інформацію в одному з інтернет-анкети. Там також зазвичай безкоштовний номер, щоб дзвонити, якщо ви хочете поговорити з людиною.

Порівняння страхування автомобіля котирування онлайн

Отримання страхування автомобіля котирування онлайн досить проста – хоча є деякі речі, які ви повинні мати на увазі. Не всі страхові компанії будуть забезпечувати моментальну кошторис на екрані перед вами, а деякі компанії можете написати цитату до вас чи подзвоню вам пізніше.

Деякі автовласники не розуміють, що навіть якщо їх поточна політика не підлягає поновленню тільки все ж, більшість страхових компаній дозволить клієнту скасувати політику, якщо вони вирішили переключитися страхових компаній. У цьому випадку, ви, як правило, має право на пропорційну суму як відшкодування.

Один із способів легко порівняти страхування автомобіля ставками і продуктів є використання одного з кількох веб-сайтів, які пропонують порівнюють. Два з кращих сайтів влучно назвав
confused.com і moneysupermarket.com. Більшість сайтів порівняти Великобританії топ страхових компаній, у тому числі А.А., Норвіч союзу і First Direct.

Як зберегти ваші премії вниз

Є кілька способів, ви можете знизити витрати на страхування автомобіля. Премії нижче, якщо ви тримаєте ваш автомобіль замкнений у гаражі на ніч – більше 50% автомобілів були вкрадені вночі. В іншому випадку, спробуйте припаркуватися в дорозі, а не на вулиці – це також зменшити ймовірність вандалізму.

Переконайтеся, що ви точно повідомити, що пробіг ви їдете в рік – не платимо за занадто багато пробіг. Змін в галузі праці і способу життя може означати менше пробіг – багато людей не потрудилися змінити свої дані страхування автомобіля, коли це станеться.

Маючи автосигналізації або іммобілайзера встановлений у вашому автомобілі буде також зазвичай призводить до зниження платежів. Додатковим драйвером використання автомобіля може означати збільшення премій. І, звичайно, ваше минуле водіння запису також має істотний вплив на вартість страхування вашого автомобіля.

Основні страхові поліси автомобілів

Останні – і ласкаво просимо – інновації в страхування автомобіля є концепція так званого базове покриття, а пропонованих як Tesco і Норвіч союзу, з метою спрощення часто заплутаний процес. Базове покриття також дозволяє власникам автомобілів вивезти адекватного страхування без платити більше, ніж їм необхідно.

Продукт Норвіч союзу відповідно називають просту обкладинку і доступний тільки через Інтернет. Продукт також усуває деякі непотрібні додатки, що клієнти, як правило, несвідомо платите. Ще одна велика різниця в тому, що премія виплачується у щорічній одноразової, а не щомісяця.

Tesco вартість страхування автомобіля також доступний тільки через Інтернет – навіть заявку простіше – і Tesco прийняла деякі з непотрібних додаткових послуг, які можуть збільшити вартість премій. Наприклад, Tesco значення страхування автомобіля не пропонує заміни автомобіля для використання під час ремонту або покриття зламаною вітрового скла.

Товари для автомобіля онлайн страхування не повинно бути важко. З трохи досліджень і праві список веб-адрес, вибираючи правильний страхування автомобіля може бути легко і без напруги.