де ж дорога до реформ призвести

Незалежно від того, кого ви питаєте про реформу, ви ніколи не отримаєте достатньо ту ж відповідь. Хоча більшість може погодитися нинішня система не працює, немає ніякого реального угоди про те, як це виправити. Це всі спірні і суто політичний. Але є деякі точки дотику. Витрати на охорону здоров’я знаходяться поза контролем. Премії ростуть швидше, ніж інфляція протягом декількох років і навіть середній клас починає знаходити охоплення важко собі дозволити. В результаті швидкого зростання числа незастрахованих людей. Якість медичної допомоги також знаходиться під тиском з меншою кількістю людей, готових працювати в якості медсестер і лікарів, які воліють працювати як хірурги, а не лікарів загальної практики в суспільстві. Покладіть все це разом, і опозиція, яка зупинила рух реформ при президентові Клінтоні втрачає свою владу, щоб запобігти реформи сьогодні. Питання тільки в тому, що реформа повинна виглядати.

Президент Обама закликав до всеосяжного пакету до кінця цього року. Найбільш очевидне місце, щоб почати з дитячої охорони здоров’я. Там новий шматок грошей для держави Дитяча програма медичного страхування – всього 33 мільярдів доларів. Мета полягає в тому, щоб принести ще чотирьох мільйонів незастрахованих дітей в плані медичного обслуговування. Друге можливу зміну, щоб побачити більше грошей націлення профілактичний догляд. В даний час більшість грошей витрачається на лікування кінця системи, коли люди хворіють. Незастрахованих чекати, поки немає надзвичайних перш, ніж іти в лікарню для лікування. До того часу, їх хвороби більш важко піддається лікуванню. Але при належному догляді на ранній стадії, більш серйозних захворювань можна було б уникнути і довгострокові витрати знижуються. Це можна було б об’єднати з правилами запобігання страхових компаній від дискримінації щодо людей з уже існуючими умовами і нові вимоги роботодавців платити більше, щоб застрахувати своїх співробітників. Там також повинні бути нові правила, що стосуються встановлення цін на ліки та медичні прилади. В даний час уряд є найбільшим покупцем ліків, але обмежений у його силах, щоб переговори знижки на обсяг.

То де ж суперечка? Ну, це все залежить від того, федеральний уряд ухвалює запровадити системи єдиного платника для деяких або всіх людей. Це був би план охорони здоров’я, щоб конкурувати з приватним медичним страхуванням. З часом, США можуть перейти на більш європейської системи охорони здоров’я, лише невеликий відсоток населення на приватне медичне страхування поповнити, що надається державою. Але це якийсь час у майбутньому. Спроба перейти туди зараз викличе таку ідеологічну розбіжності, що нічого не може зробити. Отже, на даний момент, всі, що надання послуг державою з метою боротьби з майже 50 мільйонів громадян США, які не мають страховки буде здійснюватися поряд з приватним сектором. Якщо уряд план мав великий успіх, це може сприяти більш відмовитися від приватного сектора і повільний зсув може змінити культуру. До цього у нас не буде чекати і бачити те, що політики на Капітолійському пагорбі вирішили рекомендувати президенту Обамі.