де для порівняння медичного страхування, щоб отримати найдешевший тариф

Ціни медичного страхування пройшли через дах, але є спосіб отримати доступне страхування. Ось як можна порівняти медичного страхування, щоб отримати найдешевший тариф.

види медичного страхування

У вас є чотири основних планів необхідно враховувати при порівнянні планів медичного страхування:

Відшкодування плани (також звана плата за послуги планів) – Ці плани дозволяють використовувати лікарів і лікарень за вашим вибором. Ваша страхова компанія платить відсоток від вашого рахунку, як правило, 80%, і ви несете відповідальність за решту 20%. Є щорічні франшизи (сума, яку ви платите, перш ніж ваша страхова компанія починає платити вимог), а деякі деякі компанії встановлюють граничний термін на загальну кількість переваг, які вони будуть платити.

Відшкодування плани є найбільш гнучкими, привертають самі документи, і є найбільш дорогими планів медичного страхування.

ОПЗ (організації з підтримки здоров’я) – Ці плани встановити вас з мережа лікарів і лікарень. Ви платите щомісячну плату і ваш постачальник платить за відвідуваннями лікаря, витрати лікарні, і рецепти наркотиків. Ви повинні вибрати лікуючого лікаря який курирує вашу медичну допомогу.

ОПЗ найменш гнучким, включати заходи документи, і є найдешевшими плани.

ОПП (бажаний постачальник організації) – як ОПЗ, ці плани встановити вас з мережею лікарень та лікарів, але на відміну від ОПЗ, ви платите за медичні послуги, а потім відшкодовуються вашим страховиком. ОПП вимагають доплат (відсоток від рахунку ви платите), і якщо ви використовуєте немережевих лікаря або лікарню, ви будете платити більшу частину вашого рахунку, ніж при використанні мережі лікаря або в лікарні.

ОПП є більш гнучкими, ніж ОПЗ, залучають більше документів, і коштувати трохи більше, ніж ОПЗ.

POS-терміналів (Point Of тарифні плани) – ці плани також встановити вас з мережею постачальників медичних послуг. Як ОПЗ, ви повинні вибрати лікуючого лікаря для спостереження за ваше охорона здоров’я, але на відміну від ОПЗ, ви можете вибрати для перегляду лікарів поза мережею за додаткову плату.

Ці плани є більш гнучкими, ніж ОПЗ і ОПП, привертають менше документів, ніж органи прокуратури, і коштують дорожче, ніж ОПЗ або ОПП.

порівняти котирування медичного страхування

Для того, щоб отримати кращі ціни на медичне страхування потрібно порівняти ціни від різних компаній. Найшвидший і найпростіший спосіб зробити це, щоб відвідати веб-сайт страхової порівняння, де ви можете отримати декілька цитат з-рейтингом страхових компаній. Деякі з цих сайтів навіть пропонують сервіс онлайн-чат, щоб ви могли попросити страховий експерт будь-які питання ви можете мати. (Див. посилання нижче).

Перш ніж придбати план медичного страхування, ви повинні з’ясувати наступне:

1. Чи планує платити за всі медичні послуги вам потрібні?

2. Чи є вже існуючих умов, які зроблять вас чекати охоплення?

3. Які доплати, франшизи і співстрахування платежів є?

4. Чи є страхова компанія надійна і чи є у нього хороший рейтинг?