де ви повинні подати позов, коли беруть участь в аварії водій незастрахованих

У міру збільшення числа незастрахованих водіїв збільшується, ймовірність причетності до дорожньо-транспортної аварії з незастрахованим водій також збільшується. Як ви повинні реагувати? Чи збираєтеся ви знаєте, що інший водій не застрахований? Де ви повинні представити вашу заяву для автомобільної аварії з вашим страховиком або з бюро страхування транспортних засобів? Ви знаєте, що бюро страхування транспортних засобів або робить?

Ви будете знати, що інший водій не застрахований?

У багатьох ситуаціях, незастрахованих водій не визнати, що він не має страхового покриття на його автомобілі. Замість цього, він пропонуватиме чужим ім’ям і помилковими контактну інформацію. Однак, ви повинні завершити, наданими Вашим страховиком і Закон про дорожній рух 1988 року, переконавшись, що ви отримуєте правильний номер реєстрації транспортного засобу.

повинна водій, що беруть участь в аварії водій незастрахованих представити свої претензії до його страховику?

Якщо водій має тільки третьої сторони або третіх осіб, пожежі, і обкладинка крадіжки зі страхуванням, то він не може подати позов до вашої страхової компанії. Коли подібна ситуація існує, кращим виходом буде отримати компенсацію від незастрахованих водія. Якщо ця людина дає точну інформацію, ви можете бути в змозі зробити це. Якщо він не забезпечує його справжнє ім’я та контактну інформацію, і ви не можете знайти цю інформацію, ви не зможете отримати компенсацію від нього.

Якщо водій має повне каско страхування, то він, можливо, хочуть розмістити свої претензії для незастрахованих аварії водій зі своїм страховиком. Ремонт транспортних засобів буде здійснюватися швидше, ніж якби він намагається поставити позов до MIB (Motor страхове бюро) або інший водій.

Якщо ви знаходитесь в небезпеці втратити жодних претензій знижку, якщо ви розмістите позов проти вашої страхової, то ви, можливо, віддасть перевагу розмістити заявку з MIB замість цього. Хоча процес буде повільніше, і ви можете бути без вашого автомобіля на деякий час, ви захистите вашу знижку для вашого страхового покриття автомобіля. Інша ситуація, яка може утримувати вас від розміщення позов проти вашого особистого страхового покриття автомобіля, в якому у вас є великий надлишок платити. Ця вартість може бути непомірно достатньо, щоб направити вас, щоб зробити вашу претензію в MIB.

Що ж Бюро автострахування робити?

Мотор страхового бюро або MIB намагається діяти замість іншого водія, якщо він мав би страхове покриття на його автомобілі. Обробка аварії претензії зазвичай займає більше часу, тому що вся інформація повинна бути перевірена з різних джерел. Крім того, спроба знайти незастрахованих водій і цей крок часто займає багато часу, особливо коли неправдива інформація була надана.

Чи існують обставини, що не дозволить вам отримати компенсацію?

Якщо пасажир, що беруть участь в дорожньо-транспортній аварії було повністю усвідомлюючи, що водій не застрахований, то він не може розмістити заявку з MIB. Це включає в себе претензії за травми, втрата майна, або смерть. Крім того, якщо автомобіль незастрахованих водія не можуть бути простежені, то ви не могли б мати право на компенсацію за збиток, нанесений вашої автомашини або особистого майна.

Intro: Ви знаєте, де представити свої претензії, якщо ви потрапили в аварію незастрахованих драйвера? У вас є три варіанти, якщо у вас є повне каско страхування. Дізнайтеся те, що всі ваші варіанти, щоб ви могли прийняти правильне рішення.