де взяти втрати працездатності

Страхування по інвалідності виявляється в багатьох формах – окремі політики, груповими політиками підтримки роботодавців або об’єднання, і державних програм, таких як соціальне забезпечення та компенсації працівникам. Ось деякі з переваг і недоліків кожного типу втрати працездатності.

Індивідуальне страхування по інвалідності

Індивідуальні страхові поліси інвалідності охоплювати одна людина – ви. Ви купуєте їх від страхової компанії, і ви повинні відповідати певним стандартам, що стосуються вік, дохід, рід занять, здоров’я, хобі і, перш ніж видаються політики. Ви будете платити більше для індивідуального освітлення, ніж для групи політики, але ви часто отримуєте більше за ваші гроші. Індивідуальне страхування інвалідності надає індивідуальні політики, що ви тримаєте з вами незалежно від того, де ви працюєте або які асоціації ви належите, що робить його більш гнучким, ніж страхової групи. І ви можете знизити витрати на індивідуальну політику за рахунок скорочення періоду виплати допомоги, збільшення періоду очікування, або видалення функції, які ви не цінуєте.

Група страхування з непрацездатності за рахунок роботодавця

Група інвалідності страхова придбати через ваш роботодавець недорогою альтернативою індивідуальним покриттям. Ось як це працює: Ваш роботодавець купує політику групи інвалідності та пропонує страхування для вас та інших відповідних членів групи. Роботодавець може платити всю або частину премії. Якщо ви реєструєте протягом певних періодів року (так звані відкриті періоди реєстрації), Ви отримуєте можливість покриття, навіть якщо у вас є проблеми зі здоров’ям.

Однак, оскільки спонсоровані роботодавцем планів групи призначені для задоволення потреб групи, вони не дуже гнучка. Багато планів пропонують тільки короткострокові покриття, і ви, можливо, доведеться зустрітися з більш суворими визначення інвалідності на отримання посібників ніж при роботі з окремими політиками. Крім того, фраза “Ви не можете взяти його з собою” звичайно відноситься до групи охоплення інвалідності. Коли ви залишаєте роботу або в іншому випадку припинити ваші відносини з групою, ви не можете взяти свої політики щодо інвалідів з вами, і ви зазвичай не може перетворити його в окремі політики щодо інвалідів. Це означає, що ви можете залишитися без втрати працездатності, коли вам це потрібно.

Група інвалідності політики за допомогою організації або асоціації

Торгівля та професійні асоціації іноді пропонують втрати працездатності для своїх членів. Хоча відомі як група інвалідності, тому що це спонсорські групи, асоціації політики видаються окремі члени групи, які повинні довести, страхові. Тим не менш, страхові стандарти для членів асоціації іноді розслаблені, і ви можете претендувати більш легко для страхування на випадок інвалідності асоціації, ніж для окремого політика. Якщо ви купуєте асоціації спонсоровані політики, вона спочатку буде коштувати менше, ніж окремі політики. Однак після певного терміну (як правило, 5 або 10 років), ваша премія може піднятися, що в кінцевому підсумку перевищувати премії за окремі політики. Крім того, політика буде скасовано, якщо Ви залишите групу, якщо страхова компанія скасовує груповий договір, або, якщо асоціація відкликає своє схвалення, залишивши вас без інвалідності захисту.

За підтримки уряду страхування на випадок інвалідності

Компенсації працівникам та соціального захисту є два відомих державних програм страхування на випадок інвалідності. Крім того, п’ять держав (Каліфорнія, Гаваї, Нью-Джерсі, Нью-Йорку і Род-Айленд), мають інвалідність страхові програми, які вимагають від роботодавців надавати короткострокові допомоги по інвалідності для мешканців. Якщо ви працівник цивільної служби, військової servicemember або інших федеральних, державних або місцевих державний службовець, є багато програм для інвалідів створений щоб допомогти Вам.

На відміну від інших видів втрати працездатності, ви не повинні платити за спонсорованих урядом втрати працездатності. Але це не безкоштовно Вигода: Ви фінансувати певні типи державного страхування на випадок інвалідності допомогою сплати податків (наприклад, через ваш FICA та інші податки на заробітну плату), а ваш роботодавець може платити страхові внески для страхування робітників компенсацій та інших затверджених програм. Тим не менш, ви не повинні платити відносно високі премії, які ви платите за приватне страхування по інвалідності, і ви отримаєте деякий базовий захист від інвалідності.

В цілому, однак, державні програми страхування на випадок інвалідності покликані забезпечити обмежені вигоди при певних обмежувальних умовах, і ви не повинні покладатися на них в якості основного джерела доходу, якщо ви стали інвалідами.