деякі умови, які поширюються на страхування критичних захворювань

Критичні страхування хвороби іноді може здивувати нас деяких випадках, в даному випадку, antiselection. Наприклад, люди вже страждають від критичних захворювань можливо, були застосовані для критичного полісу, не роблячи їх страховики знають про захворювання. Але запобіжні заходи можуть бути прийняті щодо таких випадків. Насправді політика документи можуть містити розділ названий період очікування. Період очікування може змінюватись в залежності від критичних умовах хвороби і може бути від двох до шести місяців. Критичні страхування хвороби може охоплювати людину тільки після періоду очікування пройшло.

Більше того, якщо страхування критичних захворювань надає додаткові переваги, може бути період виживання поряд з періоду очікування. Якщо критичні захворювання відбуваються, пацієнт, можливо, доведеться чекати кінця терміну життя до того, як проведена оплата. Період виживання може тривати два тижні. Один місяць може бути максимальний час очікування.

Крім того, високий вік вступу в якому людина може купити критичних охоплює хвороба може бути 55, зрілого віку буття 65. Це може варіюватися від одного ринку на інший, а також може залежати від рішення компанії. Компанії можуть, як правило, менше людей застрахувати досягнувши зрілого віку. Статистика про своїх критичних претензій хвороби можуть бути не настільки надійним, а також ціни позовну вимогу не може залишатися фіксованим з року в рік.

Знаючи швидкість, з якою відбувається критичних захворювань може бути важким завданням. У деяких країнах можуть не мати надійного і точного джерел статистичних даних, які можуть бути використані для визначення ступеня тяжкості критичних захворювань, наприклад, серед чоловіків. Цифри можуть допомогти вивчити яка критичних умовах хвороби основному впливають на чоловіків, наприклад, серцевого нападу. Інші результати можуть також демонструють люди різних вікових груп, які страждають конкретних критичних захворювань. Таким чином, припускаючи, що швидкість antiselection також може бути неточним. Таким чином, ризики, щоб мати antiselection серед всіх критичних захворювань політику, можуть як і раніше переважають. Крім того, деякі проблеми можуть бути вирішені про критичні охоплює хвороба. Швидке поліпшення в медичній науці і діагностичних також можуть впливати на швидкість, з якою критичної хвороби відбувається.

Критичних захворювань, таких як рак, наприклад, можуть бути виявлені набагато раніше, особливо з поліпшеним тактику дослідження раку. Це може тому привести до більш високої захворюваності на рак. Іншим прикладом може бути кришку коронарної хірургії артерії. Ефективні медичні методи та інструменти зробили можливим для критичного захворювання, яке діагностується частіше, ніж раніше. Насправді, цифри, які в даний час зареєстровано близько рівнів захворюваності може стати застарілою. Тому критичні захворювання можуть мати великий ризик змін і може продовжувати робити це вниз років. Дивлячись на рейтинг ризиків, компанії, як правило, обмежують премії гарантії до п’яти років. Однією премії також може бути запропонований тільки протягом короткого проміжку часу.

Для компанії, щоб забезпечити критичну охоплює хвороба, вона може висунути такі фактори, як умови політики, ціноутворення, вікові обмеження і т.д. В даний час багато страхові компанії можуть бути в результаті чого новий дизайн для своїх продуктів, щоб ефективно конкурувати на ринку страхування. Низькі і високі премії переваг є те, що іноді ви можете зустріти, але все і всі умови, як правило, може варіюватися від однієї компанії до іншої на страховому ринку.