деякі суттєві переваги Medicare доповненню планів

Medicare доповненню планів допомагає оплачувати деякі витрати на охорону здоров’я, що первісна Medicare не покриває. Іншими словами, це ліквідує розрив між політикою охоплення Original Medicare і загальна сума, що підлягає виплаті.
Medicare доповненню планів не безпосередньо під контролем уряду чи адміністрації, а ще кожен Медігеп політики повинні слідувати певним законам держави і повинні бути чітко визначені, як страхування Medicare доповнення. Згідно з правилами Медігеп страхові компанії можуть продати тільки 12 стандартизованих політики Medigap. Ці політики, визначених у рамках супровідний лист від А до L. І це також слід зазначити, що кожен політик повинен Medigap пропонують ті ж основні переваги, незалежно від будь-якої компанії може бути їх продажу. Єдина річ, яка може відрізнятися від компанії до компанії, це кількість премії, що підлягає сплаті бенефіціаром. Справа в тому, що якщо Ви купуєте Медігеп політики від будь-якої компанії за будь-яких супровідний лист вигода може бути такою ж, як, що надаються іншими компаніями під однією обкладинкою листи, наприклад, якщо ви хочете придбати поліс відповідно із супровідним листом C або D поліса і переваги будуть такими ж, незалежно від будь-якої компанії ви можете вибрати.

Але поряд з цими об’єктами слід пам’ятати, що є деякі обмеження Медігеп плани. Як, наприклад, жодна зі стандартних планів Медігеп не охоплює наступні пункти:

1.Long довгостроковий догляд, щоб допомогти вам купатися, одягатися, їсти, або використання ванної кімнати
2.Vision або стоматологічної допомоги
3.Hearing СНІДом
4.Prescription наркотиків

Крім цього є деякі додаткові переваги, які пропонуються Медігеп політики. І видно, що люди готові платити більше за переваги, пропоновані плани B через J. Плани F і J також забезпечують високої франшизи варіант. У ці плани ви повинні платити більш низькі ставки страхових внесків, але справа в тому, що вам потрібно, щоб погасити більше суми грошей зі своєї кишені, перш ніж ця політика починає платити допомогу.

Тому він, однак, повідомив, що ви повинні пройти через політичні заяви, перш ніж вирішити, щоб вибрати один найбільш відповідний варіант для вас. І для концерну страхувальників можна сказати, що всі плани з тим же супровідний лист, незалежно від того, який страхової компанії продає його повинні охоплювати ті ж переваги. Як, наприклад, можна сказати, що всі політики План E мають однакове покриття вигоду незалежно від страхової компанії його продажу. Проте слід мати на увазі, що кількість премії може змінюватися в залежності від компанії.

Справа в тому, що страхова компанія повинна вести оновлення доповнення Medicare плани як тільки ви купуєте Медігеп план для себе. І це також вірно, що вони не можуть змінити поліс покриває або переваги, які вона обіцяє забезпечити або навіть не може скасувати його, якщо немає будь-якої відмови з вашої сторони в оплаті премії. Тим не менш, компанія може збільшити страхову премію, але це теж вони не можуть зробити без надання вашого попереднього повідомлення про збільшення в свій час.