деякі статистичні дані про критичні претензій охоплює хвороба.

Діставши страховий поліс мудра ідея. Чи є це страхування життя, страхування критичних захворювань або страхового захисту доходів, Ви зобов’язані сплачувати страхові внески. Страхових внесків, як правило, варіюються залежно від виду страхування та політики ви купуєте. Наприклад, якщо ви берете комбінований критичних охоплює хвороба зі страхуванням життя, виплата премії може бути вище, ніж зазвичай. Якими б не були ви берете кришку, є кілька речей, щоб розглянути.

Це може бути незручне становище, якщо ви знайшли претензію відхилено після багаторічного вкладу. З іншого боку, багато критичні претензії хвороби також приймаються. Це може бути досягнуто шляхом ретельного читання всі деталі політики, а також шукає допомоги страхових агентів для пояснення політики повної докладно. Давайте подивимося деякі критичні статистику претензій хвороби.

За даними Standard Life 2005 року, сума GBP19.8 млн., ймовірно, заплатили на близько 342 претензій. Точніше, кількість 58000 GBP могли бути сплачені на основі середньої по кожному страховому випадку. Крім того, в 2005 році, 82 відсотків критичних претензій хвороби частіше виплачуються в порівнянні з 80 відсотками у попередньому році. Ці цифри можуть бути обнадійливими майже всі претензії були оплачені. Більше того, 18 відсотків претензій могло б не влаштувати. З них 10 відсотків, можливо, були відхилені, оскільки вони не відповідали політиці визначень. Інші 8 відсотків могло б відхилено у зв’язку з несплатою розкриття.

Якщо взяти основні політичні хвороби, ви повинні розкрити все про ваше здоров’я та існуючих вашої медичної історії. Якщо члени вашої родини всі страждають від спадкового захворювання, ви повинні сказати критичного страховиків хвороби. Тому вони можуть попросити Вас пройти деякі медичні тести. Після того, як уважно подивитися на результати, вони будуть потім вирішити, чи можуть вони дати вам кришка. Ви навіть можете мати право відмовитися від отримання будь-яких критичних охоплює хвороба взагалі. В іншому випадку вони могли б підняти ставки страхових внесків оплату.

Крім того, більш Дослідження показують, що близько 63 відсотків заявників критичної хвороби, швидше за все, бути віком від 40 до 49 років. Крім того, 32 відсотків людей може бути у віці від 0 до 39 років. Крім того близько 52 відсотків критичних претензій хвороби, можливо, був для раку і 13 відсотків для серцевого нападу. Приблизно дві третини людей, які виставили свої претензії була їхня політика протягом близько 4 років.

Skandia, один з лідерів на ринку критична хвороба представила свою доповідь про претензії з лютого 2007 року. Вони стверджують, заплативши близько 1920 претензій підбиваючи підсумок кількості може бути GBP182 мільйонів. Вони також показали, що середній вік заявників, швидше за все, складе 46. Найбільш поширені критичні претензії були хвороби раку, близько 58 відсотків, серцевий напад, близько 15 відсотків, операції на серці близько 8 відсотків та інсульту приблизно на 7 відсотків. Більш статистика показує, що найбільш поширеними формами раку частіше стверджували, були для: рак молочної залози, GBP23million, нижніх відділів кишечника GBP11 млн., злоякісна меланома GBP9 млн. і простати GBP7 мільйонів. Крім того, вони заплатили близько 88 відсотків претензій, а інші 12 відсотків, можливо, були відхилені, оскільки вони не відповідають критеріям політики чи не розкриті.

Критичні страхування хвороби стосується розкриття вашої медичної історії строго. Перед тим як купити страхування критичних захворювань, ви повинні переконатися, що вибір однієї з найбільш конкурентоспроможних на ринку. Не завжди привертали критичної хвороби політики при низьких витратах. Вони не можуть дати вам всі переваги ви очікували.