деякі статистичні дані про критичні охоплює хвороба

Статистика показує, що хтось десь у видобуток Великобританії падає до критичного захворювання кожні 2 хвилини. Це критичні захворювання, швидше за все, серцевий напад. Як проводяться обстеження, з’являться результати, що показують, що 93 відсотків з цих людей, ймовірно, мають критичне охоплює хвороба. Насправді, серйозну кількість людей продовжують падати тяжкохворих щороку, не отримуючи жодної фінансової допомоги відповідно з витратами на можливі лікування та інтенсивної терапії.

Відповідно до ERC Frankona, 1 з кожних 3 чоловіки можуть страждати від критичних захворювань, таких як інфаркт, інсульт або рак, не доживши до 65 років. Те ж саме може статися і 1 з кожних 5 жінок. На жаль, багато жінок в Англії та Уельсі страждають від однієї з цих критичних захворювань: рак молочної залози. 36000 випадків раку молочної залози був діагностований у 2000 році серед жінок, тобто приблизно 114 з кожних 100000 жінок страждають від цього критичного захворювання. Отже близько 11000 жінок померли від раку грудей в 2002 році в Англії та Уельсі. Таким чином, ці дані підтверджують, що рак молочної залози може бути самим смертельним критичних захворювань серед жінок.

Крім того, Управління національної статистики показують, що 80 відсотків жінок у віці від 50-55, можливо, розробили раку молочної залози. Процес відкриття цього захворювання демонструє таке підвищений результат, як багато жінок, можливо, випробовувався в перший раз. Крім того, в 1940-х роках and1950s смертності серед жінок для критичних захворювань, таких як рак зменшилося. Потім вона виросла в 1980 році і знову опускається в 1990 році. З іншого боку, після смерті шаблон серед чоловіків було навпаки. Він виріс до 1970-х років, а потім безперервно знижена з 1990-х років.

Інший добре відомий критичних захворювань в Англії та Уельсі є судинних захворювань супроводжується хвороб серця та інсульту. Це критичне захворювання, що викликається смертності серед чоловіків рости більше, ніж у жінок. Управління національної статистики свідчить, що з кожних 100000 312 чоловіків померли від пов’язаних з кровообігом несправностей в порівнянні з 194 100 000 кожної жінки. Подальші дослідження, проведені визначити, що відсоток смерті від серцевих невдач було більше, ніж у інсульту серед обох статей.

Тому найбільш глибокий аналіз був проведений Бюро національної статистики, вказуючи на смертності серед людей різних вікових категорій. Вони такі:

У 2002 році смертність для людей у ​​віці від 15 до 29 років в результаті травми та отруєння. Тобто 0,041 відсотка для чоловіків, в порівнянні з 0,01 відсотка для жінок заснована на населенням 100000.

Чоловіки падіння у віці від 30 до 44 років помер також у результаті травм і отруєнь. Тобто 0,045 відсоток заснований на популяції 100000. З іншого боку, 0,032 відсоток жінок у популяції 100000 померли від критичних захворювань, як рак.

Людей у ​​віці від 45 до 64 постраждали в основному з критичних захворювань, найбільш домінуючим є рак. 0,245 відсотка чоловіків на 100 000 населення померло в порівнянні з 0,218 відсотка жінок за той же облік населення.

Для тих людей, у віці від 64 і вище, а саме критичні захворювання судинних захворювань є основною причиною смерті. Люди у віці 85 років або більше були більш схильні страждати від серцево-судинних захворювань, а також хвороб органів дихання, а потім зникають.

Цифри показують, що в якийсь момент у чиємусь житті він може страждати від критичних захворювань. Коли ви молоді й енергійні, не означає, що все в порядку. Життя таке непередбачуване. Все, що може трапитися з вами. Так чому б не убезпечити себе і тих, кого любиш, отримавши страхове покриття. Чи є це критичне охоплює хвороба страхування життя, ви повинні знати, що ви могли б бути предметом турботи під час Вашого погані дні.