деякі речі, щоб розглянути, вибираючи хороше медичне страхування

Що так багато різних варіантів на пропозицію, коли ви досліджуєте планів медичного страхування важко знати тільки те, що шукає, коли ви намагаєтеся придбати хороший план страхування здоров’я, який буде відповідати вашим потребам.

Ваша відправна точка повинна бути точно визначити, що ваші конкретні потреби. Ви, наприклад, потрібно страхове покриття тільки себе або ви шукаєте для політики, яка охоплюватиме вас і вашого чоловіка або вся ваша родина? Природно, це кілька легко відповісти на це питання, але наступний трохи складніше. Що саме Вашим потребам медичного страхування? Ви і / або інших людей, які будуть включені в політику охорони здоров’я відповідати страхування і здоровим чи є якісь вже існуючі медичні умови, які повинні бути розглянуті? Хто-небудь є особливі медичні потреби або вони будуть мати потребу в лікуванні певними медичними фахівцями або в окремих медичних закладах?

Потім, ви повинні розуміти, що вибори відкриті для вас, якщо Youre організації кришку через групу схемою, створеної вашим роботодавцем. У цьому випадку ваш вибір буде обмежений тими, які надаються відповідно до політики компанії пропонують, і це може або не може зробити ваше рішення простіше. Якщо ви не дивіться на покриття у відповідності з групою компанії план медичного страхування, то ви повинні будете мати загальне уявлення про різницю між керованим план догляду та відшкодування план.

Страхового відшкодування політики в галузі охорони здоров’я дає вам свободу вибору і там, де і коли ви звернетеся до лікаря. Цей ступінь свободи як правило, за ціною високого витрати за свій рахунок, хоча в більшості випадків це буде розумний компроміс. З іншого боку, керованої медичної допомоги планів багато більш обмежувальний характер і вам доведеться лікувати лікарів і в медичних установах в мережі керованих плану уважності. Для лікування, яке понад те, що може взагалі бути класифіковане як основний догляд ви також як правило, необхідно отримати попереднє схвалення. Витрати по керованої медичної допомоги планів менше, ніж ті, що за планами відшкодування та, якщо ви не особливо стурбовані про те, де і ким ваші лікування проводять, або потрібно тримати закрити очі на медичні витрати, то керованої медичної допомоги планів цілком може бути хороший вибір для вас. Це, звичайно, дуже спрощене порівняння і вам потрібно буде досліджувати це питання більш детально в залежності від ваших власних конкретних умов.

Постановивши тип політики ви хочете, наступне питання, як ви йдете про вибір правильного страхової компанії. Існує величезна кількість компаній, що продають планів медичного страхування, в даний час з досить невеликих незалежних фірм відомих корпоративних гігантів. Як і в будь великої купівлі, і на сьогоднішній день медичного страхування, безумовно, потрапляє в цю дужку, ви повинні зробити свою домашню роботу, перш ніж зробити остаточний вибір.

Одна гарна відправна точка може бути попросити друзів і колег або, можливо, ваші власні сімейного лікаря. Інтернет може також надати вам велику кількість інформації на величезний асортимент медичних страховиків.