деякі приклади страхової афері

Страхової галузі повідомляють можливо 3% до 10% всіх страхових випадків є шахрайством. Там також багато повідомлень про перебільшення, наприклад, якщо злодій вкрав телевізор від когось, він, як правило, приховує свого комп’ютера і радіо і додати його занадто звіту. Другі зазвичай середня людей, що шукають швидкий долар або пішли погані дороги, тому що їх поточні фінансові проблеми, такі як банкрутство або банкрутства. З іншого боку у нас є звичайні кримінальні злочинці та організованою злочинністю. Користувачі, які вже мають на обліку в міліції і, дивлячись на вигоду від страхових шахрайств на регулярній основі. Накрадене цих шахраїв гроші від інших людей, які застраховані, і тих, хто платить високу ціну для додаткової безпеки.

афера автострахування

Дозволяє подвійним ущільнювальним у професійно організованих афера автомобільного страхування за участю багатьох шахраїв. Вам моторна вгору, костюм для соляних шахт і дисків припинена вашого району на своєму робочому місці. Хтось йде за вами, але ви T Дон ‘ідентифікувати його. В один жереб буде наступний автомобіль над часткою вас і близьких натиснув на гальма задніх виробництва – ступінь контакту. Ви виграли ‘т знати, Що послідовної силою і утримувати на істерію можливо постійне ухилитися від фактів і подій, які відбулися до автокатастрофі. Драйвер, який ви запускали на буде негайно появою Вас, просимо Вас в оману те, що і якщо ви вчинення обслуговування розподілу. »Є фігурою все гаразд, ви вітру до краю лікаря? Якщо ви вимогу я тягар назвати своєю. Ні? Давайте розглянемо станції і так. Треба подзвонити буксирування обслуговування і ремонту корпусів автомобілів магазин, у мене є один зберігається панування мій стільниковий телефон . Ми також повинні придумати належних правових механізмів, я подзвоню своєму адвокату для нас. “Бездоганний! Ви бачите для себе, хм Ось перша функція Я різко нас був також! Що Ви одягаєте ‘т визнати, що Car Shop найняли водія, щоб мчати на вас на Мекку. Лікаря і адвоката також чекали виклику, будучи підрозділом диверсія. Заклинання хвості ви чи ваша страховка плата лікаря, адвоката, буксирування ціною, плату за зберігання, ремонт автомобілів … Якщо ви знаходитесь в автомобільній аварії, читати дрібний шрифт на кожній папері ви підпишете. T Дона ‘приймати пропозиції на послуги з боку всіх, хто залучений до зіткнення.

застрахованих документи афера

Давайте подивимося на приклад підроблених страхових вимог для подорожей. Хоча в даний час подорожі пакету в аеропортах вельми автоматизовані і комп’ютеризовані, ще є багато повідомлень про пакети заблукати. Тащеніе багажу в аеропортах, як правило, застраховані на вартість набагато менше, ніж той, виплачується, якщо пакет втрачається. Організована тому злочинці можуть і «гальм», щоб отримати ці гроші від страхової компанії. Найчастіше у робочих місць, як це буде інсайдерської особи, що співпрацює з людиною, яка збирається «втратити» їх пакет. Те ж саме стосується застрахованих паперів і документів. Під час їх транспортування вони якось губляться в дорозі.

підроблені претензій папери

Це досить просто. Шахрай намагається обдурити страхову, змусивши їх повірити, що події насправді ніколи не було, але існує тільки на папері.

підроблені або підроблені страховки

Ви починаєте малого бізнесу. Як зазвичай у вас низький бюджет на старті, але якщо ви хочете працювати, ви повинні отримати деякі страховки для вашого бізнесу або принаймні медичного страхування для себе і своїх співробітників. Ви запитаєте навколо, подивіться в газетах, по всьому Інтернету, щоб знайти ідеальний угоди. Раптом ви знайдете спеціальну пропозицію по дуже низькій ставці. Ви називаєте агентом і підписати папери, щасливі ви знайшли цей агент. Два місяці по тому один з ваших співробітників хворіє, і ви відправити його в місцеву лікарню, але так чи інакше він позбавлений на отримання основного охорони здоров’я. Ви з’ясовуєте ви підписали помилкове страхування і віддав гроші злодій.