деякі основні факти про великих медичного страхування

Основні медичне страхування є одним з видів медичного страхування, який покриває всі витрати на медичне обслуговування максимальної межі за винятком франшизи і співстрахування. Це означає, якщо ви страждаєте від хвороби, всі пов’язані з цим витрати від постановки діагнозу до лікування цього захворювання будуть покриті. Вона охоплює всі основні статті витрат, як лікарні госпіталізацію, медикаменти, амбулаторних процедур, відвідування лікаря і т.д., і не покриває витрати на медичне обслуговування рахунку. Згідно з цим планом, будь-які попередні захворювання пацієнта не включені в обхват. Цей тип медичних страхових полісів, як правило, віддають перевагу молоді люди, які знаходяться в їх двадцятих і пенсіонерів.

способи застосування для великого плану медичного страхування здоров’я

Як правило, цей план медичного страхування доступний у двох формах – як індивідуального плану і як частина плану групи. Ви можете вибрати ММ план страхування в якості індивідуального плану, якщо ви самостійно зайнятих, безробітних, або пошук роботи. Ці плани, як будь-яка інша група планує забезпечити переваги, як стоматологічне страхування охоплення, наркотиків карт, сім’ї і дитини і так далі.

Ви також можете отримати ММ страхові плани як частину будь-який інший план, як HMO або PPO планів. Відповідно до плану HMO, мережа лікарів і лікарень покриті, і ви можете скористатися послугами в рамках цієї мережі. Проте, відповідно до плану РРО, ви можете проконсультуватися з лікарями за межами мережі ПФО. Але компенсація повинна бути менше, якщо ви звернетеся за межами мережі ПФО.

які необхідно враховувати при виборі головних медичних план медичного страхування

Є певні речі, які потрібно враховувати при виборі ММ план страхування. До них відносяться:

1. Франшиза – це сума, яку ви повинні заплатити до страхової компанії починається для покриття понесених витрат. Ця сума може варіюватися. Зазвичай, якщо франшиз високі, премія є низьким, і навпаки.
2. Co Страхування – Це певний відсоток витрат, які вам доведеться заплатити страхової компанії, перш ніж почати, щоб покрити витрати. Крім того, необхідно укласти договір зі страховою провайдера.
3. Co оплати – Це фіксована сума, яку вам доведеться заплатити до страхової компанії починається для покриття медичних витрат.

Отже, при виборі головної медичної план медичного страхування вам потрібно вибрати один з цих трьох чинників.

як вибрати крупний план медичного страхування здоров’я

Рекомендується, щоб ви отримаєте котирування політики з різних страхових компаній. Потім вам потрібно для порівняння та оцінки між політикою та їх премій. Якщо виникають якісь питання, то краще звернутися до страхового агента або консультанта для їх з’ясування. Важливо, що у вас є глибокі знання про політику ви збираєтеся встановлювати. Ви повинні читати програмні документи належним чином. Також ви можете перевірити по рейтингах страхової компанії, перш ніж вибрати політику. Як тільки політики оцінюються, вибрати основний план медичного страхування, який найбільш підходить для вас і вашої родини.