деякі моменти, про розвиток страхування критичних захворювань в Канаді.

Канадські критичних ринку хвороби пережила зростання для кредитора страхування критичних захворювань. Точніше, з критичними охоплює хвороба діє як захист для іпотеки. За даними Munich Re, 2000, кредитор страхування був запущений в 1997 році і з тих пір значне поліпшення було відзначено в останні два роки. Насправді, у 2000 році, премія сум, відображених міг підсумував канадський долар 12000000. Це могло б стати 100-відсоткове збільшення в загальному обсязі премій з 1997 року.

Канадські страхові компанії почали, щоб забезпечити прикриття для широкого кола критичних умовах хвороби. Коли окремі страхування критичних захворювань спочатку на ринку, компаніям покриті 10 критичних захворювань. Це допомогло їм конкурувати на ринку страхових послуг. В даний час більшість політиків може охоплювати до 15 до 20 критичних умовах хвороби. Група ринок були на відміну від цього, окремі критично страхування хвороби, а потім іншу тенденцію. Менше критичних захворювань з меншим виняток зробили політики. В принципі, кредитор критичної хвороби політики охоплює три основні умови: раку, інфаркту та інсульту. Маючи просту політику означав простіше маркетингу і презентації. Винятки, можливо, було менше порівняно з політикою, яка охоплює до 20 критичних умовах хвороби.

Тим не менш, можуть існувати певні речі, щоб пам’ятати, пов’язані з страхування критичних захворювань в Канаді в порівнянні з більш успішними ринками, як Великобританія і ПАР. Ставки страхових внесків платежів в Канаді пропонують асоціації, групи або кредитора критичних захворювань може бути нерасторгаемим за життя політику. Це може бути перевагою для критичного страхувальник хвороби. Але з точки перестрахувальника зору, це може бути додатковий ризик в якості премії значення можуть бути зазвичай висока. Крім того, схоже на ранні часи в Великобританії, визначення критичних захворювань в Канаді ще не були стандартизовані. Конкуренція за ринок зробила компаній знизити ціни і спростити їх визначень. З маркетингової точки зору, це може бути певна перевага. Але на даний момент страхувальник вносить вирішальний претензії хвороби це може викликати проблеми. Це може навіть призвести до незадоволеності клієнта. Причиною може бути те, що відділ претензій було б важко зрозуміти, м’які визначення.

Крім того, страховики почали розуміти, про те, як важливо посібників, виплачуваних в якості одноразової суми людям. Люди можуть також розраховувати на додану вартість послуг з верхньої частини претензій нагороджені. Насправді, страховики можуть бути розмірковував над ідеєю, що пропонують послуги поряд з критичним одноразової хвороби. Послуги можуть включати незалежним фахівцем або лікарем втручання. Додаткові послуги можуть також включати в себе напрямок до фахівця відповідно з умовою критичної хвороби заявника і в іншому випадку, якщо позивач бажає пройти курс лікування за кордоном, страховик може допомогти з організацією поїздок і гарантій оплати.

Критичні страхування хвороби в Канаді ще не досягло своєї зрілості. Найближчі роки були за прогнозами, буде дуже плідним для канадського ринку страхування. З людьми починають знати про страхування критичних захворювань, політика може добре продаватися, якщо високий профіль компанії придумує нові та привабливі критичної розробці політики хвороби.