деякі критичні статистику хвороби протягом останніх кількох років.

Критична хвороба впливає на багатьох людей у ​​всьому світі. Критичні страхування хвороби відіграє важливу роль в житті людей в наш час. Майже всі знають про численні переваг, якими вони можуть скористатися страхування критичних захворювань. Опитування показують, що число людей, що звертаються страхування критичних захворювань зростає, оскільки критичні швидкості хвороби підняли. Наприклад, відповідно до суспільства розсіяного склерозу 2002 може скласти близько 85 000 людей, що страждають від цього критичного захворювання у Великобританії.

Крім того, близько 2500 нововиявленими кілька випадків склероз може найбільше, можна знайти у Великобританії щороку. Це критична хвороба досить часто зустрічається серед молодих людей, особливо у віці від 20 до 40. Таким чином, розсіяний склероз можна розглядати як найбільш поширених неврологічних розладів у молодих дорослих. Крім того, ще одним поширеним критичних захворювань у Великобританії рак. За даними кампанії раку молочної залози 2002 близько 38 000 жінок можна було б діагностувати рак молочної залози в 1997 році. Ця цифра показує, як підвищена величина цього критичного захворювання насправді. Він може також сказати, що один з кожних дев’яти жінок можуть заразитися на рак молочної залози в якийсь момент у її житті. Завдяки покращувати якість медичного обслуговування, втручання були успішними щодо цього критичного захворювання. Більше 60 відсотків жінок, можливо, залишилися живі п’ять років після зараження раком молочної залози.

Є й інші критичних захворювань, які впливають на багатьох людей у ​​Великобританії і по всьому світу. Давайте подивимося.

Хвороба Альцгеймера та інші деменції
За Товариства Альцгеймера 2002, може бути більш 700 000 людей, що страждають від критичних захворювань, як недоумство. Крім того, експерти стверджують, що якщо поточні результати збережуться, то до кінця 2010 року, кількість може досягати 850 000. Ситуацію могло б бути набагато серйознішими, якби не було страхування критичних захворювань, щоб врахувати можливі медичні витрати для цих людей.

артриту і ревматизму
За даними кампанії Артрит досліджень 2002 року, близько 8 мільйонів людей можуть бути в даний час постраждалих від артриту або ревматизму. З них 3000000 пацієнти можуть бути відключені. У зв’язку з цим сумним фактом, що так багато людей, які страждають від одного критичного захворювання. Крім того, остеоартрит може бути самою спільною сумісною розлад, що зачіпає близько 1 мільйона чоловік. Літні люди, швидше за все, страждають від цього критичного захворювання. Крім того, близько 350 000 чоловік, можливо, страждає від ревматоїдного артриту.

мозку і травму хребта
Згідно з Основним 2002 року, кожен рік у Великобританії може бути близько 500 нових випадків фатального критичних захворювань, таких як пухлина головного мозку. Пухлина поширюється в мозку і не можуть поширюватися в будь-якому місці організму людини. Крім того, близько 8500 людей, ймовірно, з діагнозом крововилив у мозок кожного року. Точніше, 4 з кожних 10 пацієнтів можуть залишитися страждаючим від довгострокових проблем. Крім того, близько мільйона людей може лікуватися від травм голови в лікарні щороку. Більш статистика показує, що 9 з кожних 20 пацієнтів, які страждають від важкої травми, не може повернутися до роботи. На щастя критичні виплати хвороби страхування може стати як джерелом заміни для цієї втрати доходу. У загальній складності, близько 3 мільйонів чоловік у Великобританії може бути в даний час страждають від розладів, пов’язаних мозку.

Критичні захворювання є те, що ніхто не хотів би мати. Що буде з Вашою родиною або тих, кого любиш, якщо ви укладаєте договір критичного захворювання в якийсь момент у вашому житті? Це питання, яке ви, ймовірно, не хотіли б думати. Так що краще і може бути мудрий спосіб бути захищений у майбутньому, щоб купити страхування критичних захворювань. Критичні виплат хвороби, ймовірно, може підтримати вас у дні Ви найчастіше потребують турботи.