деякі зміни в майбутніх Медігеп плани

З 1992 планів Medigap були однаковими. Плани Medicare доповнення страхування, додаткове страхування планує зібрати в зазор між Оригінальна політики Medicare охоплення і фактичні медичні рахунки до оплати. Ці плани реалізуються і управляються приватними медичними страховими компаніями. Ці плани групуються за категоріями в останньому випадку мова через L. Хоча до кінця 2009 року там було лише 12 Медігеп страхування планує бути продані приватним страховим компаніям. Але тепер в червні 2010 року там буде зміна цієї налаштування стандартного Доповнення плани Medicare. Ці зміни, які збираються набрати чинності 1 червня 2010 року, було б великою підмогою для клієнтів, оскільки вони, як очікується, знизити вниз на кишенькові витрати споживачів крім надання деяких додаткових пільг в поточних планах.

Крім цього одним з найпомітніших фактів у цьому майбутню зміну в тому, що існуючі медичного страхування Медігеп Плани через G буде скидатися і відтепер вони називатимуться «Старий» Medicare доповненню планів страхування. Крім того, два нових планів M і N повинні бути введені в цьому році. Ці два плани будуть пропонувати аналогічні переваги, що і F Медігеп план страхування цих двох планів використовувати розподіл витрат означає, знизити ставки страхових внесків бенефіціарів. Більше того, ці плани передбачається отримати високу популярність у клієнтів, як вони збираються виявитися дуже вигідним для клієнтів.

Крім того, за 1 червня 2010 року, там будуть дещо інші зміни в Медігеп медичного страхування плани, які, безсумнівно, виявляться дуже корисними для споживачів, і тому є надія, що ці зміни отримали б черв’як вітається.

Але для тих, хто погано знайомий з Медігеп плани медичного страхування це за їх турботу, що це додаткове страхування плани призначені для подолання розриву між початкових планів Medicare і фактичне медичні рахунки до оплати. І через це природа цих планів вони також відомі як Медігеп політики. Більше того, як ці плани додаткове страхування планує Original Medicare тому ці плани не можуть бути використані з будь-яким іншим планам Medicare навіть вони не можуть бути використані з планом Medicare Advantage. Тому, якщо ви перейдіть на Medicare Advantage план або будь-який інший план від Original Medicare, то ви не можете придбати Медігеп плани медичного страхування. Навіть якщо ви вже є бенефіціара страхування Medicare доповненню планів, то ви не можете використовувати переваги, якщо ви не повернутися до початкових планів Medicare.

Щоб вибрати правильний Плани Медігеп страхування здоров’я також є важливим рішенням. Таким чином, це завжди краще проконсультуватися з вашим страхової консультант вибрати Medicare доповненню планів для себе. Але якщо ви вирішили вибрати Медігеп плани медичного страхування самостійно це найбільш важливо, що ви йдете через пропозицію документів всіх Medigap планує так ретельно, що ви можете зрозуміти кращий план підходить для вас.