деякі захворювання більш критичні, ніж інші

Ваш іпотечний кредитор може запропонувати вам кілька фінансових продуктів, включаючи критичну охоплює хвороба. Однак, оскільки вони не є фахівцями в цій галузі, ви, ймовірно, знайти кращу пропозицію в іншому місці.

Рівень покриття на пропозицію так само важливо, як премія при пошуку критичних охоплює хвороба. Політик Національна та Альянс та Лестер особливо обмежені відповідно до Кевіном Карр, який є старшим радником LifeSearch, забезпечення телефонним та інтернет-життя брокера. Альянс та Лестер охоплює тільки вісім критичних захворювань, із загальнонаціональними нього входило всього 10, в той час як лідер ринку, Swiss Life, охоплює 38.

Втрата мови, глухота, сліпота, цукровий діабет, СНІД і Паркінсона є одними з умов, не охоплених двома високої назви вулиць. Карр говорить, що це не варто розглядати політику, яка охоплює менше 25 хвороб.

Загальний термін, включені у всі політики є “повної та постійної інвалідності”, цей термін означає, що ви покриті для будь-якої хвороби, яка заважає вам працювати на постійній основі.

Вам потрібно бути готовим до того, як деякі формулювання політики охоплюють ‘будь-якої професії “, тоді як інші тільки покривати’ свій ‘окупації. Ви не будете отримувати виплати за полісом «любая окупація”, якщо ви не зовсім нездатним проведення роботу, проте чорну. Тому пан Карр радить вам передплатити “власних” окупаційної політики.

Є ряд компаній, а також компанії Swiss Life, які пропонують повне каско в тому числі юридичного та загального Norwich Union, Standard Life, шотландський Справедливе, шотландський резервний, Друзі резервного, Liverpool Victoria, Skandia та Цюріху Життя.

Протягом багатьох років страхування життя був підвищений іпотечних кредиторів. Це призвело до критичної охоплює хвороба ніколи не розглядається багатьма людьми. Існують чотири рази більше претензій на критичне захворювань політику в порівнянні з життям політика, коли споживач виніс обох видів страхування.

Кришка Страхування життя є надзвичайно важливим, особливо якщо у вас є утриманці, як вони будуть вітати одноразова виплата на вашої смерті. Однак критичні захворювання кришки повинен знаходитися на пріоритет, якщо у вас є борги по врегулюванню, зокрема іпотеки. Карр вважає, критичних захворювань, більш важливою, оскільки вона покриває витрати на ваш будинок і їжу, навіть, якщо ви хворі і не в змозі працювати.

Премії будуть вище, якщо ви курите, а також буде рости, якщо ви старше. Зменшенні терміну політики, яка орієнтована на людей, охочих тільки покрити витрати на свої іпотечні кредити, є найдешевшим. Тим не менш, рівень Термін іпотека, де сума покриття залишається тією ж, рекомендується Майком Боулс, директор Savills Private Finance. Це відбувається тому, що прагнуть домовласників, ймовірно, необхідно більше іпотеки, що вимагатиме збільшення кількості покриття.

Один з клієнтів Savill Він являє собою 25 річного некурящого, який потрібно £ 100,000 чохол від критичних захворювань, довгострокова політика, заявив, £ 14-40 на місяць, зросла до £ 24-30 для курців. Проте пан Карр з LifeSearch рекомендується політики, яка дала як захист життя і критичних охоплює хвороба за $ 16-60 на місяць, так що було б добре стоїть платіж трохи більш високою премії.