деякі дані про критичних захворювань, гідний заклопотаність

Критичні страхування хвороби стала популярною формою страхування в даний час у Великобританії. Причина в тому, що, можливо, було значне збільшення критичного захворювання серед людей у ​​Великобританії. В результаті, все більше і більше людей прагнуть до критичного полісу, щоб захистити себе і свою сім’ю від можливих невизначеностей в майбутньому.

Отже, страхування критичних захворювань призвело до конкурентоспроможності на страховому ринку нових страхових компаній починають з’являтися. Отже, низька ціна на основі критичних захворювань політику, тепер можна було легко доступні. Але ситуація викликає заклопотаність, оскільки тарифи людей, які страждають від яких критичних захворювань може мати тенденцію зростати.

Ось деякі факти і статистичні дані про деяких критичних захворювань протягом останніх кількох років.

розсіяний склероз
За даними товариства розсіяного склерозу, 2002, може бути приблизно 85000 людей, що страждають від цього критичного захворювання у Великобританії. Крім того, результати показують, що кожен рік близько 2500 нових випадків розсіяний склероз діагностують. Більше того, на жаль, щоб дізнатися, що розсіяний склероз може бути найбільш поширених неврологічних розладів серед молодих дорослих. Це критична хвороба може бути діагностована у людей, зазвичай у віці від 20 до 40.

рак
За даними кампанії раку молочної залози 2002, можна сказати, що 1 з кожних 9 жінок може укласти контракт критичних захворювань, таких як рак молочної залози в якийсь момент у її житті. Крім того, в 1997 році, 38 000 жінки, можливо, були діагностовані з цим небезпечним для життя критичних захворювань. Додаткові дослідження показують, що цей показник може збільшуватися з кожним роком. На щастя, покращувати якість медичного обслуговування дозволило більш ніж на 60 відсотків жінок, ймовірно, щоб залишитися в живих через 5 років після зараження цієї критичної хвороби.

Бюро національної статистики, йдеться, що в 2000 році, близько 150 000 людей померли від раку. Точніше кажучи, кожні 3 з половиною хвилин помирає одна людина робить рак одним з найбільш смертоносних критичних захворювань у Великобританії. У 2000 році ще раз, близько 20600 чоловіків і 13000 жінок, можливо, померли від раку легенів, ніж будь-який інший тип раку.

Ниркова недостатність
За Великобританії Ниркова реєстрі 1998 року, в кінці 1998 року, близько 31000 людей були частіше страждають від термінальної стадії ниркової недостатності критичного захворювання. Справді, близько половини пацієнтів могли зазнали пересадки, а інші можуть були оброблені за діалізом.

глухота
Згідно RNID 2002, в загальній складності, близько 8 мільйонів людей можуть бути глухим або слабочуючих. Цей результат показує, одним різко підвищені формі критичних захворювань. З них $ 673 000 пасажири можуть отримати серйозні або глибоко глухий спираючись на читання по губах і вимагає телефон текстове або відео телефон для зв’язку.

Критичні страхування хвороби полягає ще і винятків у своїй політиці. Однією з поширених форм винятку яких можна знайти майже на кожному критичному політики хвороби є ВІЛ / СНІД. Отже, давайте подивимося деякі факти про цю хворобу.

ВІЛ / СНІД
Згідно Довірчий фонд Терренса Хіггінса 2002, протягом 2001 року, близько 48 000 чоловік був діагностований ВІЛ. Крім того, в цьому ж році, близько 12 тисяч людей померли від СНІДу. Відрадно те, щоб побачити, що число людей, що вмирають від СНІДу знижується у зв’язку з широким впровадженням “комбінована терапія” в 1996 році. З іншого боку, число людей, що живуть з ВІЛ, може, швидше за все, збільшилася на 47% в період між 2000 і 2005 років.

Критичні захворювання є предметом заклопотаності. Цифри бачили вище показують, що багато людей страждають від багатьох видів критичних захворювань. Так що, якщо ви ще не застрахована, це можна розглядати як мудра ідея, щоб отримати собі критичне охоплює хвороба.