деякі важливі поради щодо купівлі загальне страхування авто

Ви купили новий автомобіль недавно і тепер думаєте про покупку загальне страхування авто? Ви втомилися платити величезні суми в якості премії за поліс автострахування у вас вже є? Якщо будь-якому з цих випадків, то ця стаття для вас. Ось кілька важливих порад, ви повинні виконати, перш ніж прийняти рішення про покупку загальне страхування авто.

Правильне знання про загальні Автострахування може бути важливим інструментом для вас при покупці політики. Ви можете в кінцевому підсумку втратити свої важко зароблені гроші, оскільки премія менш ефективної політики, яка не забезпечує хороше покриття. Так одягнути себе з достатніми знаннями, перш ніж купувати загальне страхування авто.

Кожна держава має свою власну політику щодо загального страхування автомобілів. Майже всі держави ‘закони вимагають, щоб кожен з його окремих драйверів повинні бути застраховані. Вимога мінімального страхування можуть відрізнятися від штату до штату. Ви завжди повинні знати мінімальні вимоги до страхування у вашому штаті перш ніж прийняти рішення про яких-небудь загальних Автострахування.

Це не обов’язково, що ви будете дотримуватися мінімальних вимог для покриття у вашому штаті. Загальне страхування авто з більш високою покриття завжди вважається кращим. Ви повинні вибрати краще загальне страхування авто доступні для вас. Як вибрати краще?

Загалом, хороша практика, щоб отримати авто страхування котирування від різних компаній, що займаються загальним страхуванням авто. Ви можете збирати цитати з декількох компаній в Інтернеті, або ви відвідуєте різні сайти, які надають нейтральну порівняння цитат із загального авто страхові компанії. Ви також можете розраховувати на деякі нейтральні сайти огляд і перевірити, що роду угод загальним авто страхові компанії пропонують.

Коли вихід в Інтернет для загального котирування автострахування, ви, можливо, доведеться заповнити невелику форму. Ця форма вимагає введення певної інформації, такої як ім’я, поштову адресу і типу транспортного засобу. Іноді вам може знадобитися номер водійського посвідчення. Весь процес швидким і легким, і ви повинні отримати цитати з кількох загальних авто страхові компанії після декількох кліків.

Тепер потрібно порівняти ці котирування по загальному страхуванню авто. Все пізнається в порівнянні цих цитат з точки зору охоплення за умови, пов’язаних з цим витрат, визначених умов, і ваші індивідуальні вимоги. Ви повинні вибрати кращу пропозицію для вас, тому не поспішайте, щоб порівняти ці загальні лапки страхування автомобілів.

Ви знайдете багато способів оплати доступні для сплати премії загального страхування авто, що ви вирішили купити. Загалом, у вас є можливість заплатити ціле премії заздалегідь щорічно або протягом шести місяців. Деякі компанії дозволяють премії, що підлягає сплаті протягом довгого часу, як правило, за додаткову плату.

Ви повинні знати, що розмір премії стягується за загальне страхування авто залежить від багатьох факторів, таких як міста ви живете, вартість Вашого автомобіля, а вартість його компонентів. Ви премії, як правило, скорочується, якщо транспортний засіб оснащений пристроєм стеження або системи.