деяку корисну інформацію для покупки медичної страхової

Сотні компаній Медігеп страхування зросли у всьому Сполученим Штатам. Отже, що ж приватної страхової компанії Medigap реально зробити? Майже кожна людина має медичну страховку від деяких штату чи країни послуги урядовому рівні. Але ці державні послуги часто залишають прогалини в своїй політиці, так для виконання цих прогалин люди купують Medicare Довідкова плани від приватних страхових компаній. Ці приватні плани медичного страхування коштує набагато більше, ніж уряд. за умови плани. Але, люди йдуть на це тільки тому, що послуги цих компаній набагато краще. Агенти завжди дуже корисні, вони влаштовують всі формальності, необхідні для придбання Medicare плани.

Є 12 Medicare Довідкова плани, названий від AL, доступні в усьому Сполученим Штатам. Плани (A, B, C, щоб L) рівні для всіх компаній, так як ці деталі плану встановлюються держ. зі Сполучених Штатів. Кожен план має свою спеціальність і пільги для одержувачів. Ці плани розраховані на одну людину тільки. Члени сім’ї одержувача не платять, тому що вони не підпадають під політику. Однак, є деякі правила, людина повинна слідувати, він або вона не може придбати додаткові плани страхування Medicare, якщо ця особа не має Medicare Part-або Medicare Part-B. Володіння ці два політика може тільки дати їм можливість придбати Медігеп страхування.

Одне з небагатьох переваг цієї політики є те, що людина може почати його страхової всякий раз, коли він або вона хоче. Як правило, політика починається в перший день наступного місяця. Але якщо людина хоче, щоб почати його в будь конкретної дати, то або агента або будь-який інший компанії особистий необхідно зв’язатися. Люди зазвичай отримують Medicare Довідкова страховий поліс протягом 30 днів з моменту їх купівлі. Якщо з якої-небудь випадковості, це не вдається, то людина повинна звернутися в страхову Medicare Довідкова офісу. Під час заповнення форми, людина повинна прочитати його дуже ретельно і запитайте страхового агента, якщо є що-небудь заплутаною. Якщо форма заповнюється агентом, то і читати її дуже уважно, тому що компанія не буде платити будь-які покриття, якщо є які-небудь помилки у формі.

Ціни на ці страхові плани варіюються від штату до штату. Деякі з відомих страхових компаній Гімн Blue Cross, Етна, BlueShield Каліфорнії і т.д. Всі ці компанії дають таку ж користь від політики, тільки вартість відрізняється. Переваги, що надаються цими компаніями встановлюються уряд США., Але вартість встановлюється приватних страхових компаній. Ця політика, як правило, проводиться відповідно літніх громадян на увазі, так що вони не повинні зіткнутися будь-якої економічної проблеми, якщо вони хворі або проходять лікування в будь-якій лікарні. Тим не менше, ніхто не платить повну грошей, необхідна; тільки частина оплачується страховими компаніями.

Це може ввести в оману виборі кращих Medicare Довідкова Страхові компанії, але ті, це буде зроблено, страхові поліси доходить до бути дуже корисним. Інша справа, що люди повинні мати на увазі, що не вибирайте компанію, яка пропонує страхування за дуже низькими тарифами. Ви можете зіткнутися з проблемами, коли ви маєте потребу в грошах.