деяка інформація про уникнення дуже поширених помилок зі страхування життя

Багато людей мають свої всі інвестиції на бізнес, а також нерухомість. Одна річ, ви повинні знати, коли справа доходить до вибору правильного поліса страхування життя, необхідно, щоб мати можливість вибрати те, що підходить вам найкраще в залежності від ваших близьких залишиться після ви мертві. Багато людей проходять через основні проблеми при пошуку правильною політикою.

Коли справа доходить до вибору страхування життя, ви повинні переконатися, що ви не охопили у вигляді податків. Деякі з них можуть бути податки на спадщину, а також податки на дарування. Гроші повинні бути на благо своєї сім’ї і не повинно бути розраховане на сплату податків. Розглянемо деякі кроки, щоб взяти, який може захистити свою родину від таких здоровенних податків. Ви можете почати, коли Ваша дитина первістком став власник поліса. Переконайтеся, що Ви називаєте різних бенефіціаріїв, а також.

Велику частину часу, люди, які перебувають у поганому здоров’я може бути відмовлено в політиці. Це добре, щоб переконатися, що власник поліса зміни. Це перенести таку політику страхування життя довіри. Ви повинні переконатися, що довіра є бенефіціаром цього. Ви будете позбавлені від оподаткування, яка поставляється з нерухомістю власність.

Недопущення будь-якого виду спору в майбутньому це кращий крок для вас. Це має бути через передані назви. Не маю ваш чоловік бути власником страхового поліса. Що ще гірше, не роблять цього і назвіть дитині бути спадкоємцем. Це можна було б назвати в якості подарунка, який може закінчитися тим, що був підданий жорсткому податків подарунок.

Переконайтеся, що ви вказуєте страхову добре. Це тому, що документи з цього не змінні після смерті. Якщо Ви ще не зробили правильний інструкції страхування, ви можете залишити вижили з проблемами з податківцями. Не робіть таких інструкцій на цей рахунок.

Люди також роблять помилку, не перевіривши на умовах їх політики періодично. Переконайтеся, що ви робите це приблизно через три роки. Ви будете позбавлені від необхідності платити тим, кого ви ніколи не очікували після смерті. Це можуть бути такі люди, як екс-чоловіка. Цілком можливо, що ви могли б змінили свою думку про те, хто ви хотіли бути одержувачем. Швидше за все, ви забули хтось вже хворий був бенефіціаром.

Переконайтеся в тому, що гроші родини будуть звертатися із страхування є значним. Це гарантує, що ваша смерть не впливає на фінансове становище сім’ї. Страхові виплати повинні приїхати в покриття його дефіциту, який поставляється з підвищення податків на нерухомість. Переконайтеся, що у сім’ї є достатньо для їх подальшої діяльності, таких як освіта, податків, а також стоять борги.

Ви повинні переконатися, що ви не робіть помилку, не шукає будь-які можливі вигоди роботодавця. Це може бути можливим, якщо у вас є право голосу в будь-якому з підприємств, роботодавців, а також практики. Ви можете бути в змозі отримати кращу кришку від імені родини. Йдучи по страхуванню життя може мати більше переваг, ніж термін страхування.