дешеві термін страхування життя – причини

Термін страхування життя є вже найдешевший і найдоступніший вид страхування життя доступні. Однак, є кілька способів зробити премій ще більш доступним, якщо це ваша мета. Ці способи, щоб знайти недорогу термін страхування життя, поки ви повністю розумієте, що ви точно платять.

Коли ви купуєте терміну страхування життя, ви купуєте страхування на певний термін – довжина політики. Ці терміни в межах від 5 років до 40 років, і вони, як правило, грунтується на свій вік в момент купівлі поліса. Іншими словами, ви не можете купити 40-річного політика, якщо ви 70 років.

Довгострокова політика, як правило, досить прямо вперед. На відміну від грошової вартості політики, які мають численні документи, які пояснюють, як стверджують ваші переваги і керувати своїми інвестиціями частини, термін, політика це не більше, ніж з нагоди втрати годувальника. У горіховій шкаралупі, іншими словами, якщо ти помреш протягом терміну дії поліса, ваших підопічних відразу ж отримати повну номінальну вартість поліса. Це не може застосовуватися, якщо ти помреш за підозрілих обставин.

Багато термін страхування є положення, які насправді додати гроші (і, звичайно, вартості), щоб ваші премії, але ви не хочете платити за ці доповнення. Такі речі, як Подвійна страховка могли б додати ще $ 15 на місяць або близько того, щоб будь-яка політика. Це просто означає, що якщо ви помрете в результаті нещасного випадку ваші втрати годувальника збільшується на 100%, або парному розряді. Можна, звичайно, заощадити гроші, не вибирають для цього.

Інші варіанти включають вигоди для самогубства або акти війни. Багато компаній дозволить вам додати їх для, звичайно, більш високу премію, а деякі компанії просто автоматично додати їх, і стягувати вам відповідно. Читати через Вашу політику дуже ретельно, перш ніж прийняти його. Ви могли б заощадити гроші, зокрема без урахування цих варіантів.

Це завжди дешевше купити короткий термін політики. Очевидно десятирічна політика буде менш ніж в 30 році політики, але залежно від вашого віку 10 року політика може просто в кінцевому підсумку буде марною тратою ваших грошей. Якщо ви купуєте 10-річного політика у віці 23 років, і у вас немає планів по оновленню його наприкінці терміну, ви захочете переглянути покупки. Оскільки статистично ваші шанси померти досить тонкий, цей вид страхування, ймовірно, буде марною тратою грошей.

Здорові люди повинні завжди є дешевші страхові ніж будь-хто інший. Коли я дивлюся на котирування переконайтеся, що ви в даний час котируються на «переважний» ставок, або краще. Не одержати загорнуті з компанією, яка продає політику за однією ціною для всіх. Вони кажуть, що ці політики дешевше, але вони не є. Якщо ви один з здорових, ви платите вищі страхові внески, ніж це необхідно, щоб компенсувати ті люди, які ніколи деяких медичних питань ще не перевіряються.

Це те, що називають “політикою плити котла”, тому що кожен отримує того ж самого. Це компанії, які кажуть: “Ніхто не відвернувся.” Звичайно. Страхова компанія заробляти багато грошей, тому що, навіть якщо вони намагаються сказати вам, ви гарантовано бути покриті (тобто “Ніхто не відвернувся»), щоб отримати політику, яку ви, ймовірно, будуть платити більше, ніж при роботі з інших компаній.