дешеві таємниці страхування автомобіля

введення

Потрібні поради, як дешеве страхування автомобіля? Читайте наші страхування автомобіля керівництво, щоб дізнатися, як знайти дешеві цитати автострахування та отримати покриття, яке найкращим чином відповідає вашим автомобільного потребує. Зрозуміти, як британські компанії страхування автомобілів працюють і як ваші особисті обставини впливають на вартість вашої страховки. Якщо ви жінка, молодий водій або виконання робіт і класичного власника автомобіля є ряд факторів, які можуть допомогти вам знизити страхування автомобіля.

Котирування менш

Є багато різних способів отримати цитату страхування автомобілів. Є безліч онлайн-сервісів, де можна просто ввести свої дані один раз і він буде шукати більш 300 ціни страховки від провідних постачальників, щоб дати вам вибір з найдешевших котирування на ринку, заощаджуючи ваш час і гроші без будь-яких додаткових витрат.
Чи потрібне вам молодий водій автомобіля страхування, страхування автомобіля для жінок або просто конкурентоспроможною цитати страхування автомобіля, ви можете сортувати все це в режимі онлайн. Більшість онлайн-послуг не стягувати як якщо б ви брати страхової додатків через їхній сайт вони заробляють невелику комісію, щоб вони більш ніж раді допомогти.
Коли ви отримуєте дешеве страхування автомобіля цитатою пам’ятати, що ціна тільки половина історії.

Знайте свої знижки

Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що багато страхових компаній нададуть вам один або кілька знижки на страхові внески на основі ваших обставин. Наприклад, ви можете заробити кілька знижки для безпечного водіння, будучи членом організації мотоциклів і багато іншого. Як тільки ви досягаєте НИЗ 5 років, звичайно, ваша знижка буде гарантований. Вам необхідно мати 5 років жодних претензій знижку і ніяких претензій протягом останніх 3 років. Справді, навіть якщо ви їздили на чужій страхової компанії можуть зазвичай пропонують знижки еквівалентної Відсутність заявок на нову політику.

Багато політиків, що надаються деякими з найвідоміших імен у Великобританії страхування, і через їх промисловості стояли деякі страхові брокери здатні вести переговори вигідні угоди, які не доступні для широкої публіки. Дізнайтеся про нашу 15% знижки на RAC користувачів. Деякі страхові компанії дасть вам знижку, якщо Ваш автомобіль припаркований в гаражі або за замкненими воротами в нічний час. Якщо ви не зовсім задоволені цитати, просіть знижку. Якщо ви купуєте автомобіль страховий поліс онлайн, ви отримуєте до 20% знижки на премію ваш перший рік. Низький пробіг знижки можуть також застосовуватися до водіїв, які автомобіль-басейн на роботу.

Ви також можете скористатися більш низькі страхові внески, якщо Ви старше певного віку, наприклад, 50, і ви тільки керувати малою кількістю миль на рік.

висновок

Подача заяви на страхування автомобіля онлайн економить не тільки час, але й заощаджує гроші й енергію в пошуку різних страхування автомобіля. Доброю новиною є те, що існують різні рівні автомобіля страхове покриття доступні, так що ви можете знайти праву кришку, щоб задовольнити більшість потреб, обставин і бюджету. Ви побачите, що вартість страхування автомобіля може змінюватись в широких межах від одного провайдера до іншого, і тому важливо, щоб порівняти кришки від цілого ряду постачальників, з тим щоб знайти найдоступніші кришку.