дешеві страхування життя

Постійна страхування життя надає страховий захист життя (не має терміну дії), але страхові внески повинні бути сплачені в строк. Більшість постійних політики пропонують заощадження або інвестиційної складової у поєднанні з страхового покриття. Цей компонент, у свою чергу, викликає премій, буде вище, ніж ті, термін страхування. Інвестиції можуть запропонувати фіксовану процентну ставку або може бути у вигляді грошового ринку цінні папери, облігації або пайові інвестиційні фонди. Ця економія частина політика дозволяє власникові політики побудувати грошової вартості в рамках політики, які можуть бути запозичені і роздані на деякий час у майбутньому.

Характеристик постійних страхування життя є: постійний страхового захисту, це дорожче розсуд, він будує грошову вартість, кредити допускаються проти політики, він має сприятливий податковий політики доходів і має
рівня премій.

Існують три основні типи постійного страхування: все життя, життя і змінної універсальної життя. Двома найбільш поширеними є все життя і універсальних життя. Страхування життя в цілому забезпечує захист життя, за який ви платите заданої премії. Грошові значення, як правило, мінімальна гарантована процентна ставка та з нагоди втрати годувальника є фіксованою сумою. Страхування життя в цілому є найдорожчою життя страхового продукту доступні. “Універсальне страхування життя відокремлює інвестицій і частин з нагоди втрати годувальника. Інвестиційні рішення доступні як правило, включають деякі види інвестицій в інструменти капіталу, які можуть зробити вашу грошову вартість накопичуються швидше. Як зазвичай ви можете змінити свій премій і допомог у разі смерті у відповідності з вашим поточним бюджетом ».

Остаточний поради

• Подумайте про купівлю “точки зупину” рівень страхового покриття – найкращі ставки страхових внесків наведено у рівні охоплення у розмірі $ 100 000, $ 250 000, $ 500 000 і $ 1000000.

• Переконайтеся, що ви отримаєте Ілюстрація до політика, який ви обрали. Якщо страховик не дасть вам з одного, шукати іншу страхову компанію.

• Завжди магазин для рівня преміум політики. Ніхто не любить несподіванки збільшення їх сплати страхових внесків! Тому, перш ніж купити довгостроковий або постійний страхування переконайтеся, що ваш ілюстрація показує, що ваша премія оплата гарантується не збільшувати протягом терміну дії страховки.

• Чи не бути продані на постійне страхування для інвестицій або грошових значення функції. Протягом перших двох до 10 років, ваші премії платять комісії агента так чи інакше. Більшість політики не почати будувати респектабельних вартість поки їх 12-й рік, так що не запитати себе, якщо ця функція дійсно того варто.

• Визначте бажану тривалість дії, так що ви купуєте правильний тип політики і зберегти ваші страхові внески доступним. Якщо вам потрібно тільки страхування протягом 10 років, а потім купити перспективі. Крім того, перевірте кілька якісних страхових компаній за їх тарифами.

• Не приймати з вершниками. Дуже невеликого числа політик коли-небудь платити за цих вершників, тому слід уникати таких речах, як смерть від нещасного випадку і відмова від премії гонщиків, так як вони тільки піднімають Ваші премії.

• Протягом 24 годин до вашого медичне обстеження, тримати цукор і кофеїн з вашої системи. Найкраще запланувати іспит рано вранці і не споживають нічого, крім води протягом не менше восьми годин заздалегідь.

• Якщо ваші премії занадто високі з медичних міркувань або Вам відмовлено охоплення, перевірити, якщо група план доступний через Вашу компанію. Ці плани групи не вимагають медичного обстеження або фізичної.

При пошуку страхування, не поспішати з купівлею дорогих постійного страхування життя, перш ніж розглядати, якщо термін страхування життя досить відповідає вашим потребам. На жаль, у багатьох випадках плата, що стягується за політику з інвестиційними функціями набагато переважають вигоди. При покупці страхування життя, ви ставите, що ви будете жити, а й забезпечення спокою у випадку, якщо ви не праві. Не залишайте вашу сім’ю незахищеними в раптовому разі вашої смерті – зрештою, вони є найбільш важливих активів.