дешеві страхування автомобіля цитати порад для водіїв

Ці страхові днів автомобіля в Торонто стало справою великої ваги. Дивлячись на автомобіль страхування ви прагнете, щоб зберегти гроші і забезпечити своє майбутнє. Але для цього потрібно страхування, яке буде ідеально відповідати як ви і зберегти ваші гроші. Навчатися тут, як знайти дешеві страхування автомобіля цитатою в Торонто.

1.Скачайте цитуючи страхування автомобіля в Торонто. Посиджу в інтернеті і знайти якомога більше можливих варіантів, як ви можете. Проблема в тому, що більшість з нас не має терпіння, щоб зробити ретельне дослідження. І страховим компаніям скористатися нею. Замість того щоб робити інтернет-досліджень ви можете відвідати деякі страхові компанії в Торонто і попросити котирування страхування автомобіля. Почніть з компаніями, які ваша сім’я і друзі використовують. Ви побачите, що страхування автомобіля котирування в Торонто варіюються від компанії до компанії. Наявність декількох варіантів, ви можете вибрати кращий з них.

2.При купівлі автомобіля страхування котирування в Торонто через Інтернет не використовують веб-сайт страхової компанії. Відвідайте сайти, які дають вам можливість порівняти котирування страхування автомобіля. Там ви можете отримати цитати з різних компаній і аналізувати їх. Це економить ваш час.

3.Check, чи можете ви надати всю необхідну інформацію, щоб отримати страхування автомобіля котирування в Торонто. Ця інформація включає в себе вік, модель, пробіг вашого автомобіля і деякі з ваших особистих даних (вік, стать, досвід водіння і т.д.). Якщо ви надаєте цю інформацію ви можете отримати точний розрахунок страхування автомобіля цитати в Торонто.

4. Збільшення ви франшизи. Це сума, яку ви платите, перш ніж ваш автомобіль страхового поліса в Торонто починає платити. За рахунок збільшення франшизи ви знизити премію вартості. Наприклад, якщо ви платите $ 500 або $ 1000 віднімаються страхові внески знизитися на 30-50%!

5.One більш спосіб отримати дешеві страхування автомобіля котирування в Торонто є захист вашого автомобіля. Встановіть автомобіль сигналізації або протиугінні пристрої в автомобілі. Перевірте, чи правильно ваш автомобіль оснащений подушками безпеки і антиблокувальною роз’єднувачів.

6.You можете їздити менше миль, ніж середня людина. Це також допоможе вам отримати дешеве страхування автомобіля цитатою в Торонто. Ціна буде також отримати нижче, якщо записи водіння чистий (перефразувати друга частина цієї пропозиції). Крім того, ви можете відвідати освітні курси водіїв. Це може бути корисно для отримання дешевих цитатою страхування автомобіля в Торонто.

7.If ви ще не купили автомобіль все ж, заглянути в цінову пропозицію з автострахування для різних автомобілів і порівняти їх. Деякі з факторів, які впливають на страхування котирування в Торонто ціна автомобіля, його загальна безпека, витрати на ремонт, шансів бути вкрадені.

8.If ви власник старого автомобіля, пам’ятайте правило: ваш автомобіль повинен бути на суму 10 разів премія. Якщо це не так стоїть, що ви повинні змінити охоплення.

9.Get страхування автомобіля котирування в Торонто на кілька автомобілів з тієї ж страхової компанії. Ви також можете отримати більш дешева цитата страхування автомобіля в Торонто, якщо ви отримаєте його разом з цитатою страхування домовласників. Тим не менш, це також можливо, щоб зберегти гроші, отримуючи покриття від різних страхових компаній. Так ще озирнутися ж.

Вам потрібен час і терпіння, щоб зробити дослідження про дешеві страхування автомобіля котирування в Торонто. Але немає сенсу платити більше, якщо ви можете знайти кращі можливості. Так дотримуйтесь цих порад, і не витрачайте гроші!