дешеві страхування автомобіля котирування

Якщо прийшов час для отримання котирування для вашого нового автомобіля страховий поліс, нехай CarInsuranceQuotes.com зробити дослідження для вас. Ми гарантуємо Вам отримати дешеве страхування автомобіля котирування від кращих страхових компаній.

Кожен клієнт хоче отримати саму кращу угоду, і саме тому ми пропонуємо поради та ресурси, щоб допомогти вам отримати дешеве страхування автомобіля від поважної компанії страхування автомобілів. Якщо ви хочете, щоб скоротити ваші премії і піти на найкращу цінову пропозицію з автострахування потім виконайте такі дії:

* Ходити по магазинах – Огляд страхування автомобіля котирування від різних страхових компаній, щоб переконатися, що ви отримаєте кращі ціни страхування автомобіля. Як найбільшу помилку, що більшість споживачів роблять, коли вони придбати поліс страхування автомобіля буде з першою компанією вони знаходять. Якщо ви шукаєте дешеве страхування автомобіля, то кращий і простий спосіб зберегти, ходити по магазинах навколо різних стратегій, пропонованих компаніями страхування автомобіля. Ви хочете, щоб отримати принаймні три різні цитати з компаній, перш ніж зважитися на якому страховий поліс є найкращим для вас.

* Підніміть Франшиза – відмінний спосіб отримати дешеве страхування автомобіля є підвищення франшизи вони готові платити. За рахунок підвищення вашої франшизи від $ 500 до $ 1000 можна знизити страхові внески ви платите на 40%.

* Об’єднання страхування Вашого автомобіля Покриття – Ще один простий спосіб отримати дешеве страхування автомобіля є поєднання вашого авто і внутрішньої політики. Багато компаній пропонують пільги клієнтам, що страхувати свої будинки і транспортні засоби через ті ж компанії.

* Залишитися близько до будинку – Чим менше ви їдете, тим менше шансів у вас у причетності до аварії. Різні автомобільні страхові компанії це розуміють і пропонують низькі ставки страхування автомобіля, щоб люди, які використовують свої транспортні засоби менше. Так що, якщо ви шукаєте дешеве страхування автомобіля, може бути, варто йти в двох кварталах від магазина, а не за кермом.

* Робити математику – Якщо у вас є старий транспортний засіб, який не потрібно за рахунок кредиту компанії здійснювати повне страхове покриття, то це відмінний спосіб отримати дешеве страхування автомобіля є зменшення покриття на транспортний засіб. Якщо сума премії з політики більше 10% того, що автомобіль коштує, ніж страховий поліс, ймовірно, не варто.

* Поліпшити свій кредитний – думати про політику страхування автомобіля в якості кредиту. При подачі заяви на страхування, компанії страхування автомобіля перевірити вашу кредитну історію, по-перше, щоб допомогти визначити, скільки ваші премії буде. Якщо ви хочете, щоб знайти дешеве страхування автомобіля має сенс платити за рахунками вчасно, подати заявку на кредит менше і перевірити ваш кредитний звіт періодично на наявність помилок.

Пошук дешевих страхування автомобіля має важливе значення для багатьох споживачів. Ще більш важливим є знайти дешеве страхування автомобіля від поважної компанії, щоб ви знали, ваш страховий поліс покриє вас, коли вам це потрібно. На щастя, є багато речей, споживачі можуть зробити, щоб допомогти знизити їх премій і дати їм можливість знайти дешеве страхування автомобіля від компаній, яким вони можуть довіряти. Пошук за допомогою CarInsuranceQuotes.com за найнижчою ціною премії від авторитетних компаній, як Allstate, Esurance.com-страхова група фермерів і багато іншого.