дешеві основного медичного страхування краще, ніж відсутність кришки на всіх

Якщо туго з грошима, у вашій родині, ніж ви, можливо, вирішили економити на медичному страхуванні, і ви, безумовно, не тільки тому що занадто багато людей не мають будь-якої формі медичного страхування. На їх думку, вони просто не можуть виправдати платити додаткові гроші, що буде потрібно.

Чи є це дійсно хороша ідея сьогодні? У переважній більшості ситуацій це може бути жахливою помилкою. З тим, що медичні витрати піднімаються щороку навіть деякі із самих основних догляду може коштувати вам тисячі.

Припустимо, наприклад, що ви відкладали отримання медичного страхування. Ви дійсно не думаю, що ви можете дозволити собі платити за що-небудь додаткове з вашого рахунку кожен місяць, і тому ви просто покласти його.

Тоді в один прекрасний день ви поверталися додому після довгого дня на роботі, коли хтось витягує перед вами, і ви змушені згорнути, щоб уникнути їх. При цьому ви залишите дорогу і зіткнувся з деревом. На даний момент, інший водій тримає на водіння, тому що вони налякані. Не дивно, що ви страждаєте кілька людей отримали поранення і повинні бути доставлені в місцеву лікарню.

Ви не можете дійсно вибирати, чи дійсно ви хочете рятувальних лікування після аварії. Лікарі будуть робити все, що повинно бути зроблено і Білл пізніше. Природно, проводити будь-яку кількість часу в відділенні невідкладної допомоги не сприяє заощаджуючи ваші гроші. У лікарні в нашому прикладі, ніж представляє вам рахунок за близько $ 50 000 за всі послуги, які вони проводили.

Так що тепер, а не платити кілька сотень доларів на місяць за медичне страхування, ви застрягли в законопроект, який у вас не буде можливо, ніколи не бути в змозі заплатити. Коли ви зобов’язані лікарні гроші, вони збираються відправити інкасаторів і свого часу подати до суду. Можливо, вам доведеться оголосити себе банкрутом і ваш рахунок кредиту буде фарбували назавжди. Насправді, все своє життя цілком може бути негативний вплив в цьому випадку.

Якась медичного страхування краще, ніж не мають медичної страховки взагалі. Аварії, як це відбувається кожен день, і, якщо у вас є деяка форма медичного страхування, ваш страховик збирається врятувати ваше бекону. Замість того, щоб ви час приземлився з непереборними рахунки у вас буде хтось, хто буде піклуватися про нього.

Ви, ймовірно, попросять заплатити щось, але це буде набагато більш керованим за допомогою від страховика. Якщо ви відклали отримання якоїсь медичного страхування, то не відкладати довше. Не кажіть собі, вважаючи, що це не варто отримувати кришку, якщо ви не в змозі купити дорогий пакет з усіма функціями.

почати з малого з тільки основні функції, необхідні в разі надзвичайної ситуації та, то, як ви почнете одержувати більш комфортно з вашого рахунку, поступово модернізувати кришку, щоб отримати функції ви хочете. Це не буде здаватися такою великий шматок з Вашого щомісячного зарплати, якщо приймати його повільно.

В кінці дня, медичне страхування є не те, що ви дійсно можете дозволити собі жити без, так що не бійтеся говорити з кимось про ваших варіантів. Існує тільки один спосіб дізнатися, що ви можете собі дозволити, і що це запитати.