дешеві нові поради водій автомобіля страхування

Допомога! Чому нова страхування автомобіля водій так дорого? Страховики мають важкий час пропонують “дешеві” ціни, нові драйвера, так як ця група оцінюється у вищій категорії ризику. Політики для підлітків завжди звірячому оцінений – в середньому більше $ 3500 на рік в Сполучених Штатах. Це пов’язано з високою виникнення аварій і нещасних випадків для цієї вікової групи. В основному, нові водії дуже недосвідчені і повільніше реагувати на небезпечні умови руху. Ця ситуація робить практично неможливим, щоб знайти дешевий новий страхування автомобіля водія.

Навіть дорослі New Age водії платять більше за страхування автомобіля, хоча, на щастя для не так довго, як підлітки. Більшість страхових компаній надасть дорослий (старше 25 років) нові драйвера низький рівень цін після того як вони завершили фазу учня і отримувати їх повну ліцензію.

Поради щодо зниження високої вартості страхування автомобіля

Ось кілька порад, які допоможуть вам почати економити гроші якнайшвидше, при страхуванні нових драйверів:

“Пріоритет судимості водіння запрацює низькі ціни можливої ​​для вашого рейтингу класу. Також важливо для батьків, щоб правильно спрямовувати підлітків новий драйвер, і бути хорошим прикладом під час водіння. Витрачати час, необхідний, щоб тренувати і навчати молодих водій Виплатити дивіденди пізніше. онлайн ресурси доступні, щоб допомогти з цієї підготовки, а також великих провайдерів автострахування є інтернет програм на своїх сайтах для надання допомоги в освітньому процесі. Крім того, багато страховиків дасть негайної знижкою за заявою, якщо підліток завершує оборонних курс водій перед початком руху.

“Політика знижки широко пропонується скоротити (іноді значно) страхових внесків. Якщо новий драйвер є студентом, ви можете отримати 10% або більше в заощадження, якщо вони заробляють” B “або вище середнього в школі. Існують також знижки для всіх водіїв автомобілів для забезпечення безпеки, такі як гальма ABS, протиугінні пристрої, кілька надувних подушок безпеки, і т.д. Якщо вашої тачки є ці, це розумно, щоб перевірити з вашим агентом. Знижки також пропонуються до страхування більш ніж одного транспортного засобу, а також для об’єднання додаткових політику з тим же страховиком. Якщо у вас є старі автомобілі (без позик), ліміти покриття можуть бути усунені для зіткнення і каско, щоб зберегти додаткові гроші. Франшиза також може бути збільшена до скорочення страхових внесків, у разі потреби.

“Тип транспортного засобу питаннях. Взагалі, страхове покриття для недорогих автомобілів, як правило, дешевше. Чотири двері вітчизняного виробництва автомобілів, як мінівени коштують менше, щоб застрахуватися, і є більш безпечними, в результаті нещасних випадків. Світла, малолітражних автомобілів можуть заощадити гроші у витраті палива, але часто розраховані на більш високих страхових премій. трохи старше, важче середнього автомобіля, ймовірно, краще для поєднання безпеки і зниженні витрат на страхування. Важливо уникнути автомобілів високої продуктивності (зі зрозумілих причин), розкішні автомобілі та великі підприємства спортивні , так як ці команди вищими ставками.

Доступ до дешевих нових страхових водій автомобіля складно, але за умови стратегії можуть допомогти вам заощадити гроші і, безумовно, буде варто витраченого часу.