дешеві молоді страхування водіїв – знайти менш дорогі страхування

Дешеве страхування молодих водіїв дуже важко знайти. Так як драйвера у віці від 17 до 25 вважається високим ризиком, страхові компанії підвищать премії надзвичайно висока. Це все через статистики, пов’язаних з молодих водіїв, яким страховики використовують, щоб прибути в премії зборах. Статистика зробити пошук дешевих молодих водіїв страхування важко, тому що вони показують дуже ясно, що страхування молодих людей дуже ймовірно, буде коштувати компанії більш претензій і виплати.

Молоді люди – водіння статистики

Причина важко знайти дешеве страхування молодих водіїв все через відомих фактів про підлітків і нові драйвери, зокрема. Ось деякі факти про молодих водіїв:

Драйвери від 17 до 25 років припадає близько третини всіх ДТП зі смертельним результатом у Великобританії.
Один з кожних п’яти нових драйверів потрапить в аварію під час їх першого року водіння.
Молоді люди мають більше інцидентів з їх транспортними засобами в рано вранці або у вечірні години, і ці, як правило, ДТП за участю одного автомобіля.
Сімнадцять двадцять один років становлять 7 відсотків власників водійських прав, однак на них припадає тринадцять відсотків водіїв, які залучені в нещасні випадки, які призводять до серйозних травм.
Молоді люди часто беруть участь в аварії, де перевищення швидкості є основним фактором у причину аварії.
Тиск з боку однолітків з друзів, алкоголь і втому і інші фактори, які часто фігурують у ДТП за участю молодих водіїв.

способи зниження страхових молодих водіїв

Доброю новиною є те, що є кілька речей, які ви можете зробити, які допоможуть зробити ваш автомобіль страхування дещо дешевше. Дотримуйтесь цих порад, щоб знизити вартість премій і отримати відносно дешеве страхування молодих водіїв.

Купити невеликий двигун автомобіля з самого початку, тому що чим менше двигун дешевше ваша страховка буде. Важливо, щоб триматися подалі від високої продуктивності і швидких автомобілів, так як це завжди буде надавати більш високий ризик і, отже, коштують більше, щоб застрахувати. Так дотримуватися менших транспортних засобів, і це буде мати істотне значення.

Купити досить низькими цінами і старих транспортних засобів для вашого першого автомобіля, якщо ви молода людина, як нижня вартість автомобіля менше він буде коштувати у вигляді премій. Пам’ятайте, щоб тримати двигун малого і подивитися на страхову групу з машини ви зацікавлені Завжди перевіряйте двигун розміром і звернутися в страхову компанію для цитати перед тим як йти вперед і при покупці автомобіля. Найменша різниця в моторі може мати велике значення у вашому страхової премії. Після отримання котирування, перш ніж купувати автомобіль, ви можете заощадити багато грошей на страхування.

Прохід Плюс знижка допоможе вам заощадити гроші

Це гарна ідея для всіх молодих водіїв розглянути питання про прийняття Pass Plus навчальної програми. Більшість страхових компаній пропонують двадцять відсотків знижки для всіх молодих людей, які пройшли цю програму, так що може бути важливим кроком на шляху пошуку дешевих молодих страхування водіїв. Pass Plus Програма складається з шести уроків, в яких інструктор буде оцінювати свої навички водіння протягом всього курсу. Там буде не тест в кінці програми.

Інтернет-компанії часто пропонують 10-процентну знижку, щоб допомогти вам отримати дешеве страхування молодих водіїв також, тому придивіться до цін в інтернеті для хороших компаній. Є способи, щоб зменшити вашу страховку, якщо ви новий водій.