дешеві медичні плани реальністю

Життя під переконання, що дешеві медичні плани не забезпечують повне охоплення і, отже, краще уникати? Розчарування у зв’язку з тим, що тільки фантазії плани можуть забезпечити здорове майбутнє? Ви живете міфу і через цю рецензію ми сподіваємося вибухнути деяких помилках, у вас є близько недорогі плани в галузі охорони здоров’я.

Почнемо з поняття, що дешеві медичні плани мають мало користі, оскільки вони не забезпечують повне охоплення. Це не так. Не відповідає істині. Ці плани не є дорогими, тому що вони концентруються на наданні первинної медичної допомоги, що, звичайно, дешевше, а по-друге, вони дозволяють вам вибирати послуги, так що вам не доведеться платити за охорону здоров’я, що вам не потрібно.

Вся ідея надання медичних послуг, які є кишенькового є те, що люди повинні консультуватися з лікарями при найменшому примірник захворюють. Лікування хвороби в її самій початковій стадії не дати їй вирости у велику проблему, але це також дешевше, після затвердіння на початку себе.

Зараз підходить до другого гонщика прикріплені до дешевих страхування вибирати. Вибирайте самі, не означає, втратити на основних медичних послуг. Це лише означає, залишаючи тих медичних послуг, які бенефіціар впевнені, ніколи не використовувати у своєму житті. Послуги реабілітації наркоманів і алкоголіків б один такий випадок. Якщо бенефіціаром є той, хто категорично проти токсикоманії і впевнений ніколи не потрапити в наркотики та алкоголь, то навіщо доплачувати у вашій премії за реабілітаційної служби.

Аналогічним чином, якщо особистий лікар є частиною кращою мережі постачальників медичні послуги, то навіщо платити більше за план, який дозволяє вам йти зверніться за межами мережі для Вашого лікування.

Керовані охорони здоров’я планів, таких як ОПЗ, ОПП та ПОС є найпростішим способом отримати доступ до недорогої планів в галузі охорони здоров’я. Ці плани є дешевим і при цьому забезпечує повне і всебічне висвітлення. Такі плани зосереджені на наданні профілактичної охорони здоров’я і як і раніше передбачає винятків, коли є невідкладна медична допомога для бенефіціара. Керовані плани в галузі охорони здоров’я Забезпечення ефективного та оперативного медичного обслуговування при мінімально можливих витратах.

Крім цих лікував недорогі плани, вони способи зниження премії ви платите за індивідуальними політиками і конвертувати їх в економічні плани. Поєднання франшиза, доплати і премії ви вибрали буде вирішити, якщо ваша політика охорони здоров’я дешевий план чи ні. Обережні перестановки Трійка допоможе вам землю недорогий медичний план. Наприклад, якщо ви виберете для більш високої франшизи і меншу премію план і, якщо ви не стягує основні хвороби, ви зможете дешево медичний план для себе.

Аналогічним чином, якщо ви виберете для окремих знижки рецепта замість включення його до плану медичного обслуговування, кінцевий результат буде план медичного обслуговування, що є економічно ефективним і поки не йде на компроміс медичних послуг в будь-якому випадку.

Дешевий план не той, який іде за найнижчою ціною. Це один, який пропонує вам велику вигоду без спалювання дірку в кишені.