дешеві медичного страхування, Приватне підприємство котирування медичного страхування

По-перше ми повинні державно-приватного партнерства філософії. Австралія є хорошим прикладом того, це прекрасно працює. Це означає, що державні і приватні, а не тільки приватне. Американський основного бізнесу і соціальної філософії засновані на принципах капіталістичного тому будь-який новий підхід до медичного обслуговування повинні поєднувати необхідність прибутку в певних секторах системи охорони здоров’я, з необхідністю розробки ряду основних суспільних послуг охорони здоров’я, які можуть бути менше, навряд чи коли-небудь отримання прибутку.

Звичайно, всі сторони перебільшують і займають крайні позиції. Вони весь час у компроміс і, сподіваюся, досягти тієї чи іншій формі угоди. Сумно те, що в даний час вони, здається, не бути мислення людини в центрі всього цього – пацієнт. Широко визнано, що витрати на охорону здоров’я занадто багато в цій країні, і в той же час не менш 47 мільйонів американців не мають страховки. Отже, з точки зору пацієнтів, якщо у вас є медична страховка, ви платите занадто багато для нього, а також отримання недостатньої цінністю, і якщо у вас його немає, то ви просто продовжувати страждати. Який жахливий вибір. Які звинувачення Америки.

Фінансових коштів для охорони повинен включати в себе вибір і повинні бути забезпечені в багатьох випадках через плати за річне або епізодичних весь догляд людини, а не на окремих відрядна, як в даний час. Ці платіжні системи подушного добре працювати для Kaiser Permanente, і у Великобританії. Основний виграш від такого підходу є те, що вона, як правило, щоб змусити більше ресурсів на профілактику хвороб і оздоровчий просування по службі, а не в лікуванні хвороб, які вже почалися.

Приватний компонент буде фінансуватися за допомогою широких податкових пільг або аналогічних фінансових інструментів, стимулюючих більшість людей (чи компанії), щоб користуються послугами приватного страхування. Метою має бути не менше 80-90% населення повинні мати приватного страхування, будь то страхування каско або поповнення страхового забезпечення базових уряд надав страхування.

Важливо, щоб досягти цього рівня страхового забезпечення, що всі ми фінансову відповідальність, принаймні розумну частку наших витрат на охорону здоров’я.

Як лікар, який жив і працював у США, Австралії та Великобританії, і у кого є інтерес в тому, як медичне обслуговування організовані, я думаю, що Америка може рухатися вперед у відносно простий спосіб до тих пір, як ми завжди тримати пацієнта в центр будь-якої системи охорони здоров’я ми плануємо. Дуже важливо, щоб ми не розробляють системи охорони здоров’я насамперед для захисту рівня прибутку для деяких або всіх різних компонентів, будь то постачальники, страховики здоров’я або фармацевтичних компаній.

Співробітники очікують, щоб добре працювати, займають мінімум відпустку через хворобу, дати максимальну потужність, і заробити хороші гроші від їх місця роботи.
На робочому місці або роботодавець хоче здоровою, доглянутою співробітників. Людських розділень ресурсів різних фірм в Каліфорнії зрозуміли, що, пропонуючи Каліфорнії Група медичного страхування до команд в їх організації вони забезпечують додаткові переваги для співробітників, що в свою чергу може тримати їх вмотивованим.