дешеві машини, щоб гарантувати,

Існує мало сумнівів, що більшість з нас отримують набридло слухати про рецесію величезної кількості втрат робочих місць і загальне погане стан здоров’я британської економіки. На жаль, багато з нас потрібно, щоб заощадити гроші в 2009 році і в той час як багато звіти стверджують, що багато з них канав Страхування автомобіля в зусилля, щоб заощадити гроші, Є способи, щоб знизити вартість водіння, проживаючи на правій стороні закону.

Пониження ваш автомобіль простий спосіб знизити вартість страхування в той час як, якщо вам пощастить, робить мало прибутку зі свого старого автомобіля. Є два варіанти, ви можете взяти ваш автомобіль продаж і покупка дешевшою приватної можна зробити, але може бути трудомістким і напруженим, простіше, але більш дорогий варіант, це піти в автомобіль дилеру, який можливо продати вам дешевий автомобіль і купити Ваш старий автомобіль з вами, але пам’ятайте, у важкі часи для бізнесу теж, так що обережність при роботі з автомобіля дилером.

Класифікація страхування
Якщо ви вирішили взяти цю опцію, то ви повинні знати, це те, що є більш дешеві автомобілі застрахувати? Там немає сенсу купувати дешевше старший автомобіль, якщо коштує більше, щоб застрахувати, ніж ваш старий автомобіль. Важливо пам’ятати, що автомобіля страхові компанії мають різні класифікації від 1 найнижчий до 50 є найвищим. Ці параметри встановлюються Асоціації британських страховиків автотранспортних засобів і не може бути змінена в страховій компанії так не боюся ваших 1,1 трохи бігу не будуть класифікуватися як Ferrari раптом.

Що робить автомобіль дешево застрахувати?
Необхідно запам’ятати головне правило в тому, що дешевий автомобіль як правило, буде дешевше застрахувати але пам’ятайте, що вартість автомобіля не єдиний спосіб страховик вирішує, скільки ваш автомобіль буде коштувати застрахувати. Вартість і ймовірний капот ремонту також приймається до уваги, так що P Реєстр Ford Escort може зламати легко, але він також повинен бути легким і дешевим для ремонту, де в 70-х спортивних автомобілів може зайняти місяці і коштувати сотні відстежити право боку, щоб отримати його і працює знову.

Як убезпечити Ваш автомобіль, також є чинником, іммобілайзери, сигналізації і трекери все пройти довгий шлях, щоб допомогти знизити вартість страхування. Речі, такі як паркування на вулиці або гараж всі допомагають знизити вартість страховки, так пам’ятайте, щоб ваш постачальник відомо, що ваш автомобіль безпечним.

Які автомобілі я повинен бути дивлячись на?
Слабкий слабкий запустити раундів таких як Форд Свята, Fiat Punto і Renault Clio є всі великі маленькі автомобілі, які можуть бути дешевими, щоб купити і також дуже дешево застрахувати. На жаль, троє дітей Місце у задню частину Punto може бути складним завданням, але не бійтеся є ряд великих автомобілів середнього рівня, які також дешево застрахувати. Peugeot 307, в Vauxhall Astra і Audi A3 всі дешеві машини, щоб гарантувати, плюс вони можуть відповідати дітей і тижня покупки в спину.

Пошук відповідного дешевого автомобіля може заощадити сотні в галузі страхування, витрати бензину і загальне обслуговування може заощадити сотні на рік.