дешеві кредити входить останній салон шансів

Бюджет Вчорашні продемонстрував одне, що економіка вже не купається в грошах. В результаті кредити незалежно від того, яку форму вони приймають збираються бути більш важко знайти за вигідними цінами в 2008 році. Казначейство трохи грошей, банки мало грошей, і тому підприємства мають мало грошей, щоб інвестувати.

Це, здавалося б, поганий час, щоб подати заявку на кредит, однак міжбанківського кредитування в короткостроковій перспективі тільки що отримав трохи легше завдяки рішенню центрального банку, щоб вивільнити капітал шляхом продажу забезпечених кредитів, щоб додати додаткові £ 99 млрд. для світової економіки. На цьому тижні ціни на акції досягло найвищого піку цього року, і хоча бюджет може здатися реакційними в довгострокову до витрат, вона все ще мудрим кроком, оскільки це допомогло відновити довіру до ринків.

Це може бути останній шанс для салону вигідні ставки по позиках, досить довгий час. Якщо ви є власником власного будинку все ще можна отримати кредити на £ 20,000 сказати на 5,9 відсотка досить легко. Це вигідно ВІЛ близько 2-3 років тому, і тепер справедливо сказати, що справи йдуть не так, стає набагато краще, ніж це в майбутньому. Споживчі кредити, від супермаркету кредиторів, таких як Tesco або Asda і раніше пропонують угоди, які вимагають, нічого не платити протягом перших трьох місяців, а потім зі швидкістю близько 6,9 відсотка квітня до £ 25,000. Це може бути досягнуто при ще більш низькій ставці, якщо ви ведете переговори з вашим банком, але майте на увазі, що вони будуть горіти бажанням пропонують більш низькі ставки з перемінним пакети квітня, щоб вони були захищені, якщо гірше має відбутися в економіці.

Джуліан Джессоп, економіст дослідження будинку Capital Economics сказав: “готовність Федерального банку витягти все зупиняється просто підкреслює той факт, що він не хоче ризикувати з упевненістю або у фінансовій системі та економіці США, особливо з більш пізніми майже напевно знаходиться в рецесії “.

США дійсно бореться з усіма ознаками спаду, який ми досі уникали. Вони бачать значне зростання в житловому repossesions і безробіття, а це означає, що Центральний банк не зможе виручити Європейський центральний банк (ЄЦБ) у майбутньому. У доповіді, опублікованій вчора ІТ консалтингової фірми Capgemini прогнозує, що глобальні банки втратять до 36 відсотків своїх доходів протягом наступних 10 років. Азартні ігри з змінної ставки по кредитах не виглядає сприятливою, дивлячись у кришталеву кулю більшості аналітиків.

Насправді все не може бути так добре, як знову регульованому правила означають, що кредитори більше не будуть мати можливість віддати гроші настільки необачно в минулому. Дешевий, таких як Ви нічого не платите за 3 місяці за кредитами, 0% на залишок переклади з кредитних карт і 110 відсотків іпотечних кредитів майже напевно стало справою минулого, як кредитори, дізнавшись, що найкраще, щоб отримати гроші якомога швидше від клієнтів , замість того, щоб змушувати їх платити більше, в довгостроковій перспективі, але знайти, як зараз, як і в США, що вони не можуть отримати гроші назад. Для британців, це може бути останньою можливістю отримати дешеві кредити.

Тільки кредити, це компанія, яка допомагає споживачам в пошуку кращих кредитних продуктів для них. Її метою є надання допомоги споживачам в пошуку по кредиту, яке найкраще відповідає їх потребам. Вона має фінансової групи управління, яка пропонує допомогу клієнтам. Дивіться, щоб отримати більше інформації про тільки кредити та її послуги.