дешеві котирування страхування – факт чи вигаданого

Більшість людей вважають, що знайти дешеве страхування котирування майже так само складно, як намагаючись прогнозувати наступну грозу. Час від часу вам пощастить. і час від часу ви вітер вологий!

Те, що ці люди не розуміють, що пошук страхування автомобіля є не те ж саме, що і пошук пральної машини за найкращою ціною! Де одна машина продається за певну вартість в магазині, магазин B може запропонувати більш доступну ціну. Це більш доступний продажна ціна там для всіх за покупками в магазин страхуванню автомобілів B. працює трохи відрізняється. Клієнт № 1 може бути запропоновано багато в компанії, але клієнт номер два цілком може бути запропонований набагато вигідніше в тій же фірмі. Наскільки виправданим є те, що?

Найпростіший спосіб пояснити це в тому, що клієнт номер один насправді високого ризику клієнта та номер клієнта 2 може бути з низьким рівнем ризику покупця. Природно, всі ми хочемо дешеві котирування страхування, так точно, що ми можемо зробити, щоб в кінцевому підсумку обробляється з такою ж повагою, як Клієнт № 1?

Ми могли б бути обережніше, законослухняних автомобілістів. Страхові компанії не впасти ногами, щоб застрахувати людину, яка йде хваляться його 12 видатних перевищення швидкості штрафи і 2 відкладених висунуті проти нього звинувачення за небезпечне водіння. Причина в тому, що покарання показати на ваші водійські права або посвідчення особи, і, отже, можуть бути виявлені, коли ви намагаєтеся придбати страховий план. Страхові компанії повинні розуміти, що ви не пильні на дорозі, і що у вас більше шансів бути залученими в результаті нещасного випадку, а не розумного автомобіліста, який прилипає до граничної швидкості і хто зупиняється на червоному світлофорі.

Ми повинні спробувати зберегти нашу вимогу послужний список якомога чистішим. Чим довше ви не стверджую, тим краще! Очевидно, нещасні випадки, звичайно, не навмисні і може статися в будь-який час, але якщо у вас є послужний список принаймні однієї аварії кожні три тижні, ви будете розглядати в якості високого ризику споживача і страхової компанії може навіть відчути, що ви не заслуговують того, щоб бути на дорогах для початку! Багато страхових провайдери також пропонують повернення грошей бонус, якщо ви не претендую на певний період часу, так що ви також отримала б, будучи обережним водієм!

Ми могли б прийняти додаткові заходи безпеки. Пам’ятайте, що придбати дешеві котирування страхування автомобіля, необхідно продемонструвати, що ви з низьким рівнем ризику клієнта. З цієї причини у разі, якщо у вас є система охоронної сигналізації та іммобілайзера в автомобілі, це буде відразу показати, що ви приймаєте додаткових заходів для захисту вашого автомобіля. Додайте до цього систему відстеження і залишити свій автомобіль в замкненому гаражі за огорожею безпеки в нічний час, і ви просто мрія будь-якого клієнта страхової компанії!

Ми можемо купити більше «відповідальні» автомобіля. Дуже дорогі машини, продуктивність двигунів і так далі, також потрапляють у вищу категорію ризику. Якщо дорогий автомобіль був вкрадений, страхова компанія, природно, необхідно виплатити більше, ніж якщо дешевший сімейний автомобіль буде зірваний. Шляхом зменшення ризику бізнесу вам обов’язково запропонують дешеві котирування страхування!

Будьте уважні, залишитися в живих, будьте уважні, коли ви їдете!