дешеві високої медичне страхування ризиків

Багато людей, що мають багато неприємностей, коли справа доходить до оплати за свою медичну страховку кожен місяць. Ціни тримати все вище і вище, здавалося б, не видно кінця.

На щастя, є кілька кроків, середня людина може вважати, що допоможе зберегти вартість нижче – і тоді є одна велика авантюра, яка доступна для всіх, один дешевий високої концепції ризик того, що як раз може бути останньою надією для багатьох сімей. Але перш ніж ми отримуємо, щоб дивитися, що давайте на кілька речей, які ви могли б зробити, щоб знизити вартість вашої.

Не паліть і не використовуйте жувати. Важко переконати людей, що ви серйозно ставитеся до зниження вартості з сигаретою між вашими губами. Курці просто не збираються, щоб отримати найдешевший тариф.

На жаль, так само ставиться до людей, які мають надлишкову вагу – і втрати ваги є ще більш складною, ніж відмова від куріння для більшості людей. Чим вище ваш індекс маси тіла (ІМТ), тим більше ви будете платити за медичну страховку. Знову ж, це просто факт життя. Втрата навіть декількох фунтів може мати величезний вплив на ваші премії, проте. Якщо вам вдасться відмовитися від одного ступеня на шкалі ІМТ страхової компанії, то ви можете заощадити серйозні грошові місяць за місяцем. Кожен кілограм на рахунку, так що ваші найкращі!

Харчування здорового і стає трохи вправ буде також знизити вартість вашого здоров’я. Виріжте фаст-фудів якомога більше і їдять мало овочів і фруктів щодня. Прогулянка навколо блоку декілька разів на тиждень. Приєднайтесь до групи, яка ходить в торговому центрі щоранку. Їздити на велосипеді. Іншими словами, встати з дивана і що зробити щось два чи три рази на тиждень. Ви будете почувати себе краще, ви будете виглядати краще – і ви заощадите гроші.

Якщо ви можете дозволити собі збільшити доплати до 50%, то ви будете платити набагато менше за премії кожен місяць. Якщо ви не бачите лікаря на регулярній основі, то дати цьому серйозну увагу. Upping Вашої франшизи буде знизити щомісячні премії. Тільки не перестарайтеся і згодні платити великі франшизи, ніж ви можете собі дозволити платити.

Якщо все це як і раніше залишає вас не вистачає коштів є ще одна річ, яку ви можете зробити – ви можете відкрити медичні ощадні рахунки (HSA). Це оподатковується ощадний рахунок, який може бути використаний тільки для оплати медичних предметів, пов’язаних з. Частина вашого рахунку HSA буде недорогий супер-високої франшизи медичного страхування.

Це супер високою франшизи медичного страхування з франшизою більше $ 2000, не платитимуть за будь-який з ваших лікування в звичайний рік. Метою цієї політики є захист Вашого будинку та інші активи, якщо ви повинні мати катастрофічні аварії або страждають серйозного захворювання, яке призводить до медичних рахунках в десятки тисяч або навіть сотень тисяч доларів, практично за одну ніч.

Якщо ви вирішили заглянути в рахунок HSA, або ж ви просто хочете, щоб знайти більш традиційної високої політики ризику для здоров’я ваш наступний крок повинен бути, щоб вийти в інтернет і знайти кілька сайтів, які дозволяють швидко і легко порівняння ціни медичного страхування від різних компаній.

На жаль, більшість веб-сайтів порівняння ціни тільки порівняти ціни на невеликої жменьки компаній, так що якщо ви дійсно хочете бути впевнені, що ви знайшли найкращі ціни, яку ви можливо могли, то вам потрібно, щоб зробити ваш порівняння по мінімум 3 різних сайтах.

Таким чином, ви можете бути впевнені у вигляді ціни від всіх або майже всіх компаній, що працюють у вашому штаті. Єдине, що залишилося для вас зробити, це проаналізувати всі ціни ви знайшли, а потім вибрати кращий. Тепер ви знайшли найкращу ціну ви можливе страхування у вашому штаті.