дешеві високого ризику медичного страхування

Пошук дешевих медичного страхування стало національною манією. Здається, що кожен повинен скоротити витрати на їх медичне страхування. На щастя, є кілька речей, які майже кожен може зробити, щоб знизити витрати на їх традиційного медичного страхування – і тоді є досить новий, дешевий, високий ризик план медичного страхування, які ви можете розглянути.

По-перше, кілька речей, які ви можете зробити, щоб знизити вартість вашого традиційного медичного страхування.

Не купуйте індивідуального медичного страхування, якщо ви можете уникнути цього. Група медичного страхування набагато дешевше. Якщо ваше місце роботи не пропонує групового медичного страхування попитати в будь-якому клубі або братств або груп або асоціацій, які ви належите. Багато організацій, які не мають абсолютно нічого спільного зі страхуванням пропонують своїм членам недорогого групового медичного плану. Якщо ви не належите ні в які клуби, які пропонують своїм членам групи здоров’я, побачити, якщо будь-який з ваших друзів або сім’ї роблять. Якщо це так – приєднуйтесь!

Не паліть. Не використовуйте жувати. Скільки разів вам говорили, як погано для вашого здоров’я продуктів тютюну? Тепер ось, де куріння або використання жувати буде коштувати вам додаткових – багато додаткового. Якщо ви серйозно ставитеся до економії грошей на медичну страховку, то вам доведеться серйозно підійти до питання відмови від тютюнових виробів.

Вага є ще одним фактором в тому, скільки ви збираєтеся платити за медичну страховку. Ваш індекс маси тіла (ІМТ) допоможе визначити, скільки ви платите кожен місяць протягом вашої страховки. втрата ваги дуже важко, але якщо ви можете впасти ще кілька фунтів, є можливість, що ви впаде на одну сходинку на BMI масштабі страхової компанії і якщо це відбудеться, це просто можливо, що ви могли б заощадити сотні доларів кожен рік на медичне страхування.

Чи не регулярно беруть участь в екстремальних або небезпечних видів спорту. Крім того, якщо ви ведете спортивний автомобіль або будь-яке інше високоефективне транспортний засіб ви можете дуже добре в кінцевому підсумку платити більше за ваші медичного страхування.

Upping вашої доплати до 50%, а також заощадити гроші. Це гарна ідея, особливо для людей, які не бачать свого лікаря на регулярній основі.

Збільшення вашої франшизи дозволить вам заощадити гроші практично миттєво. Якщо ви можете дозволити собі великі франшизи Ви будете економити гроші з місяця в місяць.

Для людей, які все ще не можуть дозволити собі медичну страховку є ще одна альтернатива – підписатися на рахунки HSA. HSA виступає за медичні ощадні рахунки. Це неоподатковуваних ощадний рахунок, який може бути використаний тільки на оплату медичних витрат. Як частина вашої HSA вам буде необхідно придбати недорогий супер-високої франшизи поліс медичного страхування. Ця політика буде мати франшиза не менше $ 1100, якщо ви приватна особа або $ 2200, якщо ви страхуванні сім’ї.

Очевидно, що ці страхові поліси не платитимуть нічого до ваших медичних рахунках у звичайний рік – це те, що ваша неоподатковуваних ощадний рахунок для. Там, де ці політики блиск, якщо ви раптово зіткнулися з катастрофічним подією, яка призводить десятки або навіть сотні тисяч доларів в медичних рахунках. Ваша високої франшизи політики буде захищати свій будинок та інші активи і оплачувати свої рахунки.

Ви можете спертися більше про рахунки HSA від вашого банку або кредитної спілки, будь-яка компанія медичного страхування і навіть від Вашого роботодавця.

Якщо ви зацікавлені в дотримується більш традиційного медичного страхування, але потрібно, щоб заощадити гроші на ньому, а потім використовувати інформацію, яку ви дізналися з цієї статті, щоб допомогти вам заповнити форми, принаймні 3 різних веб-сайтів, які дозволяють вам порівняти ціни медичного страхування від різних компаній голова до голови.

Не забудьте взяти додатковий час і зробити вашу порівняння на 3 сайтів, а також переконайтеся, що ви відповідаєте на питання на всіх 3 сайтів таким же чином. Таким чином, ви будете порівнювати ті ж політики в галузі охорони здоров’я на кожному сайті.

Як тільки у Вас є всі результати просто порівняти ціни та вибрати самі низькі ціни ви знайдете. Ну, от і все. Ви тепер експерт на пошук дешевих високого ризику медичного страхування у вашому штаті.