дешеві високого ризику домовласників страхування

Хоча майже кожен домовласник хоче, щоб захистити свій будинок зі страхуванням, майже ніхто не хоче більше платити за страхування, ніж це абсолютно необхідно. На щастя, є кілька варіантів, доступних в бюджет-свідомих домовласників і кілька способів, щоб знайти дешеве страхування.

Багато страхових компаній пропонують дешеві, без надмірностей, будинки захист політики. Найкраще місце, щоб знайти і швидко порівняти ціни, пропоновані цими компаніями в мережі, але, перш ніж шукати в Інтернеті Є кілька речей, які ви можете розглянути, які можуть заощадити ще більше грошей.

Політика скелетное домовласника, що не буде охоплювати певні небезпеки, які є загальними для вашого регіону. Шкоди, що завдається вітром вздовж східного узбережжя, торнадо пошкодження на Середньому Заході, і землетрусів уздовж західного узбережжя або не буде покрита на всіх або тільки в обмеженій мірі. Пам’ятайте також, що політика не основний домовласників покриває збитків від повеней. Якщо ви турбуєтеся про ці типах певних загроз, то ви повинні доплатити, і в багатьох випадках потрібно окремий політики.

Однак, якщо всі ви після дешевої політики, який захистить вас від більшості проблем, ці політики легко доступні.

Пам’ятайте, що якщо ви платите ваші премії щорічно ви будете економити гроші. Якщо ви платите страхові внески один раз на шість місяців або навіть щоквартально ви все одно заощадите гроші. Якщо ви платите страхові внески щомісяця, але ви платите їх автоматично з вашого банківського рахунку ви все одно заощадите гроші. Якщо хто-небудь, хто на пенсії, живе у вашому будинку переконатися, ви повідомите своєму агенту, що і допоможе Вам заощадити гроші на щомісячній основі.

Якщо ви встановлюєте руху чутливих освітлення навколо вашого будинку і встановити ригеля замків на кожній зовнішніх дверей на ваш будинок і встановити віконні замки на кожне вікно у вашому будинку ви можете також зменшити ваші щомісячні премії.

Оновлення водопроводу і електричних Система також може врятувати вас зовсім небагато кожен місяць. Поговоріть зі своїм агентом про ваших заощаджень завчасно і подивитися, якщо вартість проти економії зробити цей варіант життєздатним для вас.

Система домашньої захисту може забезпечити свою сім’ю спокій і така система може також заощадити до 20% на місяць на страхування вашого домовласника. Ви хочете, щоб поговорити зі своїм агентом, перш ніж кинутися за система, як, що, однак, тому що тільки деякі системи претендувати на найвищі знижки. Ви могли б збільшити свої заощадження в системі безпеки будинку, якщо у вас є бізнес на дому. Поговоріть зі своїм податковим консультантом і подивитися, якщо ви право на податковий економії на частину вартості.

Збільшення вашої франшизи, а також заощадити гроші. Ви повинні уважно розглянути те, що максимальна франшиза ви можете собі дозволити, але якщо ви двічі вашої франшизи від стандартних $ 500 до $ 1000, ви можете заощадити до 25% щомісяця.

Знаючи, що ви знаєте зараз, знайти 3 різних веб-сайтів, які дозволяють вам порівняти ціни на домовласників страхування від різних компаній. Будьте впевнені, ви берете на себе додатковий час, щоб зробити ваші порівняння, принаймні 3 різних місцях, так що ви можете бути впевнені у вигляді всіляких ціною, яка доступна для вас.

Потім просто вибираєте найменшу ціну від компанії, щоб відчувати себе комфортно, і ви зробили це! Ви знайшли страхування найкращі дешеві високого ризику домовласника про те, що доступно у вашому стані і ви зберегли купу грошей в процесі!