дешеві високого ризику Автострахування в Алабамі

Якщо у вас виникли проблеми з оплатою для вашого авто страхування, і ви не хочете ризикувати водіння без страховки, то ви будете в захваті, дізнавшись, що штат Алабама пропонує дешевий високого ризику авто страхування політики для всіх своїх водіїв.

Цей недорогий політики відомий як основний політикою 20/40/10 відповідальності. Це найдешевший автомобіль страхування, яке є законним в штаті Алабама.

20/40/10 відповідальності політики платить максимум $ 20000 в медичних рахунках будь-якої людини, який постраждав у результаті нещасного випадку з вашим автомобілем, і він платить максимум $ 40000 за медичні витрати всіх залучених у ДТП з автомобілем. Він також платить $ 10000 на майновий збиток, який зазвичай платить за ремонт транспортного засобу іншої людини.

Основна політика відповідальності не платити навіть одну копійку до ремонту вашого автомобіля і він не звертає абсолютно нічого за медичні рахунки або рахунки за лікування будь-якого їзді в автомобілі під час аварії.

Ви також повинні знати, що немає абсолютно ніякої гарантії, що медичні витрати та / або майнову шкоду в результаті нещасного випадку не перевищуватиме максимальну виплату вашої страховки. Якщо це має статися, ви могли б нести особисту відповідальність за будь-який дефіцит. Ви можете бути змушені витрачати свої заощадження, і ви може бути навіть змушений продати свій будинок, щоб заплатити за медичні рахунки або матеріальний збиток, що ваша страховка не буде платити.

Тим не менше, якщо ви обмежені в коштах, ви не може бути ніякого вибору, крім як купувати політика мінімального відповідальності. Найдешевше місце для покупки високого ризику Автострахування в Інтернеті. І якщо ви дійсно серйозно мають намір знайти найнижчу ціну за страхування, то ви хочете, щоб запустити свій порівняння цін на кількох веб-сайтів порівняння цін, так у вас буде більше ціни на вибір.

Потім просто вибираєте найменшу ціну вам знайти і ви можете вважати себе профі, коли мова заходить про пошук дешевого високого ризику Автострахування в Алабамі і заощаджуючи купу грошей кожен місяць.

Якщо ви живете в Алабамі це набагато більше ризику їздити без автострахування, ніж купити доступне високого ризику авто страхування політики, і, на щастя, є кілька речей, що практично будь-який водій може зробити, щоб знизити свою вартість його , іноді значно. Підтримування вашої машини благополучно замкнені в гаражі вночі, а не залишати його на вулиці, допоможе вам заощадити гроші.

Плата за щомісячний внесок автоматично з вашого банківського рахунку, а також заощадити гроші.
Водіння менш допоможе вам заощадити гроші. Чи знаєте ви, що якщо ви користуєтесь громадським транспортом для більшості ваших «За кермом» потреби, і ви можете зменшити ваші фактичних водіння до менш ніж 500 миль на місяць ви можете претендувати на досить суттєві низькі знижки Пробіг?

Чи знаєте ви, що вступ до автобазі на роботі може заощадити вам купу грошей на страхування автомобіля? Різка годину пік диску час в два рази шляхом спільного використання автомобілів повинні врятувати вас пачка. Збільшення франшизи дозволить також заощадити купу грошей кожен місяць. Але будьте обережні, що ви не згодні платити більше франшиза, ніж ви можете собі дозволити.

І якщо ви дійсно хочете зберегти більше грошей можливо на нього, то розглянути питання про придбання основних автоцивільної відповідальності Алабами страхування. Це найменш можливого страхування, які можна купити і як і раніше їздити на законних підставах в Алабамі.

Основна політика відповідальності Алабами відомий як 20/40/10 політики. Це означає, що політика буде платити не більше $ 20 000 в медичних витратах будь-якої людини, який потрапив в аварію з вашим автомобілем. Він буде платити не більше $ 40000 до витрат на медичне обслуговування для всіх учасників у ДТП за участю автомобіля, незалежно від того, скільки людей бере участь або те, що їх травми. І він буде платити не більше $ 10000 за матеріальний збиток. Матеріальні збитки зазвичай покриває ремонт автомобіля іншої людини, але він може включати в себе інші пошкодження, а також.

Відповідальності політика не платитиме нічого до ремонту вашого автомобіля і не буде нічого платити за ваші медичні витрати або витрати на медичне обслуговування будь-хто в вашому автомобілі на момент аварії.

Що робить ці доступні політики високого ризику є те, що вони не можуть охопити всі медичні витрати або пошкодження обладнання в результаті вашого автомобіля під час аварії. Якщо медичні рахунки або матеріальний збиток перевищує максимальну виплату політику, яку Ви можете бути змушені компенсувати різницю з власного сумочці або в кишені. Це може призвести до виснаження свої заощадження життя або навіть в примусовому продажу вашого будинку.

Купівля Вашого авто страхування онлайн допоможе вам заощадити розшарування над купувати його у агента плоті і крові. Звичайно, якщо ви дійсно серйозно мають намір знайти найкращі ціни на страхування, то ви хочете, щоб порівняти ціни на більш, ніж просто один з багатьох веб-сайтів порівняння цін в мережі.

Як тільки ви порівняли політику на достатню кількість сайтів, то починається найцікавіше – вибір найнижчою ціною ви знайшли і оголосити себе експертом, коли мова заходить про пошук цього в усьому штаті Алабама.