дешеві будівництва будинку і зміст страхування для власників будинків

Низька вартість страхування власників будинку. Чи є така річ? Здається, досить легко знайти багато, якщо не сотні, компаній, що пропонують дешеве страхування будинку. Просто перегляньте Інтернет, і ви побачите, що я маю на увазі. Я зробив пошук в Інтернеті, і пошукова машина повернулася більш 2500000 результатів. Багато компаній стали пропонувати найдешевші цитати, безкоштовні подарунки, неперевершені ціни, найнижчі цитату? Ви називаєте це, і це є в продажу.

Але як щодо страховки?
Як і більшість речей у житті, ви отримаєте те, що ви платите! Але є деякі хороші пропозиції, які будуть матися, якщо ви терплячі і є час, щоб покласти в дослідженні. Основні речі, щоб виглядати різних областях кришкою, пропонованих різними страховими компаніями. Головна будівель страхування може бути абсолютним лабіринт, щоб прокласти свій шлях через, якщо ви не плануєте.

Кращий спосіб, який я знаходжу, щоб робити речі, є створення порівняльний аналіз переваг кожного страховика. Звучить складно? Не зовсім так. Якщо ви читаєте цю статтю, це гарна ставка, що у вас є доступ до комп’ютера. Тому можна припустити, що у вас є доступ до програми електронних таблиць, таких як Excel. У таблиці, все що вам потрібно зробити, це перелік переваг вниз лівої колонки, а потім у верхній частині листа голову кожного стовпця з ім’ям страховика. Потім просто галочку кожного з переваг, пропонованих для кожної політики. Ви можете відразу побачити, хто пропонує те, що якщо і політичних вигод схожі. Якщо ви покладете вартість кожного політика в нижній частині колонки кожного страховика ви зможете зробити розумний порівняння вартості і подивитися, що компанія пропонує істинним дешеве страхування будинку.

На додаток до структури, будівель поліс покриває постійні пристосування і приналежності, такі як ванни і туалети, обладнані кухні і спальні шафи. Предмети інтер’єру, також охоплюються. Політики, як правило, включають в себе господарські будівлі, таких як гаражі, теплиці та садові сараї. Огорожі, паркани, ворота, доріжки, диски та басейни не можуть бути покриті – завжди перевіряйте політику, якщо вам потрібна кришка для цих областей, і включити їх у вашому тикового графіка (діаграми порівняльного аналізу).

Більшість політики будинок страхування поширюється на пошкодження вашого будинку:

вогнем.
Літак або речі падають з них.
блискавки.
Осідання, обдимання і зсувів.
вибуху.
Падіння дерев або гілок.
землетрус.
Вплив транспортних засобів або тварин.
крадіжки.
Поломка або крах антен.
Бунт і зловмисників.
Втеча води з резервуарів або труб.
Шторм і повінь.

Багато страховиків? Головна політика страхування будівель є додаткові розширення покриття. Це можуть бути:

Альтернативне житло – Якщо ваш будинок так сильно пошкоджені, що ви не можете жити в ньому, поки ремонт не завершено, ваша політика буде сприяти вирішенню завдань і розумна вартість альтернативне житло до вказаної граничної величини.
Відповідальність перед третіми особами – Якщо, як власник вашого будинку, ви несете відповідальність за будь-які травму кому-небудь або збиток, нанесений їх майну ваша політика буде відшкодувати збитки, і ціною, за яку ви юридичну відповідальність. Існує правило, верхня межа в 1 млн і більше у Великобританії.
Підземні труби і кабелі – поставки газу, електроенергії, нафти або води, а також каналізаційні труби, як правило, застраховані від випадкового пошкодження. Вони не будуть застраховані від нормального зносу.
Скло – в двері, вікна і світлові люки зазвичай закриваються від поломки поряд з ваннами, умивальниками і туалетами.

При цьому, ваш головний правової відповідальності будуть пов’язані з вами буття окупанта вашого будинку і зміст політики охоплює цю.
Все, що ви можете зробити, щоб знайти дійсно дешеві будинки страхування, щоб зробити свою домашню роботу і звести до мінімуму ризик, знаючи, що ви отримуєте за свої гроші.

Пам’ятайте! Ви, як правило, щоб отримати те, що ви платите в житті, і це включає в себе страхування житлових будинках!