дешеві будинки страхові тарифи – те, що люди роблять, щоб платити менше

Це не важко, щоб отримати дуже низькі котирування і платити набагато менше за достатнє охоплення момент, коли ви знаєте, що робити. Перехід через цю статтю, якщо ви хотіли б приєднатися до цієї елітної групи, які платять дуже низькі ціни, насолоджуючись права покриття …
1. Будинки без пожежних драбин не дуже безпечно, як вдома має бути. Чи ваш вони є? Якщо ви, то зробити його відомим вашим агентом і подивитися, що дисконтування, це допоможе вам. І не не в змозі сказати вашим агентом, навіть якщо твої ж просто, як мотузкові сходи для приміщень у верхні поверхи вашого будинку. Якщо, навпаки, ви не маєте будь-яку пожежну драбину або право кількість і тип, ви, ймовірно, зниклих без вести на знижки ви повинні отримати. Для того, щоб гарантувати, що це буде вам знижку, запитайте у свого агента, що ваш страховик вважається право пожежної драбини.
2. Вам не обов’язково потрібно застрахувати свій будинок від всіх видів небезпеки. Ймовірність певних небезпек у вашому регіоні занадто мала, щоб зробити покупку покриття для них необхідним. Різні держави мають небезпеки, які, ймовірно, і ті, які рідко може трапитися.
Переконайтеся, що ваш будинок має охоплення всіх всі збитки, які мають хороші шанси відбувається. У той же час, ви можете просто горіти ваші гроші, якщо ви купуєте покриття для небезпеки, яка ніколи не відбувалося в минулі записи вашої держави. Перегляньте свій охоплення тільки право втрат. Це допоможе вам платять не копійки більше, ніж потрібно.
3. Для тих, хто старше опалення, електричних та сантехнічних систем, оновлювати їх з діючими стандартами і ваші ставки повинні будуть скорочені на цілих п’ятнадцять відсотків. Навіть якщо ви можете насолоджуватися старомодним каміном, ви, звичайно, знаєте, що це, безумовно, не так пожежобезпечні як існуюча система опалення. Ваш будинок буде на менший ризик, якщо ви підтримуєте сучасних систем. Приймаючи ці заходи знизять ваші ставки і, в більшості випадків, також варто виховувати вашого будинку.
4. Ви отримаєте більш дешеві тарифи страхування житла, якщо ви отримуєте страхову групу додому. Ви вже повинні знати, якщо ваш роботодавець пропонує таку. Ви можете перевірити з асоціаціями ви є частиною, так як вони, можливо, отримали групові знижки для домашнього страхування.
Хоча, перш ніж використовувати цю опцію, порівняйте премії ви отримаєте від такого зв’язку з тим, що ви будете платити з іншою страховою компанією. Ви можете отримати страховика, що ваша асоціація не має ніякої форми власності с, що дає вашим профілем набагато дешевше. Таким чином, насправді це заплатити, щоб зробити великі торговельні порівняння, якщо ви хочете кращі ціни.
5. Переконайтеся, що ви повністю розумієте виключення частини страховий поліс будинку. Вони те, що політика не дає вам покриття.
Хоча отримати більш низькі премії Цікаво, це тільки, коли дешевше премій чи немає у вас порушена. Незалежно від того, наскільки недорогий політика, це не варто, якщо він не дає вам достатнє охоплення. Не чекайте, поки ви не подати позов, виявивши, що ви дійсно не було покриття вам потрібно.
6. Найважливіший крок до розумної економії в домашньому страхування Порівняння Покупки – Це якщо ви робите це правильно. Ви можете отримувати котирування, що буде мати діапазон понад $ 1000. Ви легко можете зберегти, що багато чого просто збирання за найнижчими цитати. , Які повинні застосовуватися, якщо ви відразу після найнижчою ціною. Притому, якщо ви після краще значення, щоб оцінити ставлення, то ви повинні були б дивитися на деталі з найнижчих пропозицій. Різними страховиками можуть мати різні виключення для аналогічної політики. Це гарна ідея, щоб попросити агента що частина угоди, а що ні.