дешеві будинки високі страхові ризики

Якщо ви знаходитесь в ринку для дешевої, високі будинки страхування ризику Ви, зрештою, хочете порівняти ціни в Інтернеті. Але перш ніж зробити, що Є кілька речей, які ви повинні знати, що ви можете заощадити гроші, навіть перш ніж почати пошук в Інтернеті.

Наприклад, не платіть, щоб застрахувати вартість землі під вашим будинком. Іншими словами, не слід плутати витрати на відновлення вашого будинку з витрат на купівлю вашого будинку. Якщо включити вартість землі під вашим будинком у розмірі вашої страхової ви збираєтеся платити набагато вищу премію кожен місяць, ніж потрібно.

Тримайте вашу кредитну добре. Чи знаєте ви, що, коли ви подаєте заяву на страховку домовласника страхової компанії працює вашу кредитну історію? Чим вище ваш рахунок кредиту, тим менше ви будете платити кожен місяць на страхування вашого домовласника.

Система домашньої захисту, яка контролює ваш будинок 24/7 може врятувати вас зовсім небагато по страхуванню вашого домовласника кожен місяць, але є кілька речей, щоб мати на увазі. По-перше, ці системи не є вільними. Ви будете мати, щоб збалансувати вартість системи проти економії ви зрозумієте, кожен місяць, щоб побачити, якщо це буде коштувати вам. Крім того, необхідно пам’ятати, що не всі системи принесе вам таку ж знижку, тому, перш ніж зупинитися на одному Поговоріть зі своїм агентом і побачити, скільки ваших щомісячних заощаджень буде.

До речі, якщо у вас є домашній бізнес ви зможете списати частину вартості системи домашнього захист від ваших податків. При додаванні податкової економії до економії ви зрозумієте, про вашу премії кожен місяць, це може зробити таку систему більш привабливою.

Аналогічним чином, якщо ви навесні для оновлення вашої водопроводу і електричних систем можна створити безперервний економія на страхуванні вашого домовласника. Обговоріть це з вашим агентом, запускає номери і подивитися, як життєздатна це для вас.

Додавання засуви, замки і вікна дим і пожежні сповіщувачі у Вашому домі могли б додати ще 5% економії на ваш щомісячний рахунок. З часом ця економія може істотно зрости.

Плата за щорічні премії, а не щомісяця, а також заощадити кілька доларів. Якщо ви не можете зробити це тоді, подивитися, якщо ви можете налаштувати його так, ваші виплати проводяться автоматично кожен місяць. Це дозволить також заощадити вам гроші.

Ймовірно, найшвидший спосіб отримати дешеві, високі будинки страхування ризику є просто збільшити ваші франшизи. Збільшення вашої франшизи від $ 500 до $ 1000 допоможе Вам заощадити до 25% на деякі політики – але майте на увазі, що якщо ви коли-небудь стверджують, що ви будете мати, щоб придумати Вашої франшизи з власного сумочці або в кишені.

Добре, тепер ви повинні мати кілька ідей для кращий спосіб заповнити форму на страхування домовласників сайт порівняння цін, так що ви отримаєте кращу ціну. Наступне, що вам потрібно знати, що якщо ви дійсно хочете побачити кращі ціни від найбільшого числа страхових компаній, то ви не можете зупинити за допомогою тільки одного сайту.

Кожен веб-сайт дивиться тільки невелика жменька компаній, тому якщо ви дійсно хочете знати всі ціни там вам доведеться витратити трохи більше часу і заповнити форму в 3 різних місцях.

Цілком можливо, що ви знайдете котирування цін від страхових компаній, ви ніколи не чули. Багато з них можуть бути найнижчі ціни. Перед тим, як стрибати на тих, скористатися моментом і спробувати дізнатися трохи інформації про невідомої компанії, перш ніж створити відносини, в яких ви розраховуєте на цю компанію, щоб бути там для вас протягом багатьох років.

Але як тільки ви знайшли компанію, яка Вас влаштовує, і який має хорошу ціну за страховку домовласника, то все готово. І ви зможете відчувати себе добре, знаючи, що ви економите гроші не тільки в цьому місяці, але з місяця в місяць протягом багатьох років у майбутньому.