дешеві авто страхування Каліфорнії

Жителі Нью-Йорка, як правило, скаржаться на високу вартість автострахування, особливо в Нью-Йорку. Але принаймні Нью-Йорку метро. Це надзвичайно всеосяжної і ви можете жити без автомобіля у Великому Яблуці. Витратьте деякий час інструментів навколо Лос-Анджелеса, проте, і у вас є інша ситуація повністю. Так, є метро в місто ангелів, але це не настільки всеосяжним, як у Нью-Йорку і що ще гірше, з розростанням, який Лос-Анджелесі, ви дійсно не можете прогулюватися по околицях громадському транспорті.

Додати в непристойно високий рівень безробіття на 12,2% викликано Великої рецесії і у вас є серйозна проблема. Що вам потрібно це дешеві авто страхування Каліфорнії. А воно вам треба прямо зараз.

Тепер, перш ніж ви вирішите спробувати незаконні виверти, щоб зробити ваші платежі нижче, ви повинні знати, що це призведе до анулювання вашої страхової ви повинні потрапити в аварію, що призводить до потенційних банкрутством і гарніром з вашої заробітної плати або навіть гірше, можливо в’язниці для страхового шахрайства. Так що, так, подруга кузен друг вашого брата-в-законі ЖІНОЧІ, можливо, отримали кращу пропозицію з реєстрації своїй машині в штаті Вайомінг, а потім їздили на Родео Драйв, де вона живе і працює (і чому саме той, хто живе і працює в цій області потребує отримувати дешевші страховки, ми не знаємо, але це вже інша колонка повністю), але якщо страхова компанія може довести, що вона дійсно жила в Каліфорнії, вона збирається бути в деякому серйозно серйозні проблеми.

Тим не менш, є способи, щоб отримати дешеві авто страхування Каліфорнії. По-перше, ви повинні знати мінімальні вимоги охоплення. Мінімуму, що закон вимагає від вас брати з собою в страхуванні відповідальності в Каліфорнії 15/30/5. Це досить мінімальна кількість яке в основному означає, що ви повинні бути в змозі покрити $ 15 000 збитку нікому в іншому автомобілі, $ 30000 збитків більш-все (тобто дві людини могли отримати $ 15 000 кожен, 3 могли б отримати $ 30 000, і т.д.) і Всього за $ 5000 для покриття збитків інший сам автомобіль. З витрат на охорону здоров’я, не кажучи вже про дорогих автомобілів в Каліфорнії, це майже нічого. Так що так, ви можете піти з цим. Але переконайтеся, що у вас немає інших активів, якщо ви робите.

Якщо у вас є будинок, якщо у вас є заощадження, МРК, пенсійні рахунки, і т.д. Вони можуть бути приєднані, якщо ваша страховка не достатньо, щоб покрити збитки вам викликати. Це, швидше за все, не відбудеться, але якщо вам трапиться, не мають нічого варто йти після. Але це занепокоєння. Зверніть увагу, що ця рада не слід розглядати як юридичної рекомендаційний характер і автор не претендує на повноту мати ніякої юридичної кваліфікації взагалі. Консультації слід приймати за чисту монету і впорядковано з кваліфікованим адвокатом, якщо ви маєте намір покладатися на нього.

Як тільки ви вирішили, скільки покриття вам потрібно, кращий спосіб знайти дешеві авто страхування Каліфорнії дивитися онлайн. Вартість покриття може варіюватися від сотні доларів від однієї компанії до іншої, і він платить, щоб навколо магазину. Чи це, чи насправді переїхати у Вайомінг. Я чую Cheyenne прекрасний невелике місто.