дешеві авто страхування Каліфорнії грунтовки

Автомобільне страхування є технічним, тому що в реальності, що це законно, проведення документів при цьому кожен аспект плану Автострахування вичерпно оскаржується нашої правової системи. Просто краще розуміти мову Автострахування і його конструкції, ви будете в кращому становищі для купити Каліфорнії страхування автомобіля дешево і з упевненістю.

дешеві авто страхування Каліфорнії мовної політики

Межі відповідальності – це частина політики встановлює свій рівень захисту в разі або тілесного ушкодження або нещасного випадку пошкодження майна. Каліфорнія вимагає мінімум $ 15000 охоплення травму або смерть однієї людини, $ 30000 за травми або смерті більш ніж однієї людини і $ 5000, щоб покрити пошкоджене майно. Деякі страхування автомобіля мовної політики можуть бути перераховані межі 15/30/5 або навіть вище обмежень, таких як 100/300/100 або 250/500/100, чи будь-яке інше число варіацій. Не проведення страхування відповідальності може призвести до призупинення як водійські права і реєстрацію транспортних засобів. У деяких випадках, злочинець буде квиток і його автомобіль конфісковано. Крім того, де аварії займається, незастрахованих водій нестиме особисту відповідальність, щоб заплатити за будь-яку шкоду, заподіяну.

Незастрахованих / Underinsured Автомобілісти Покриття (UM / UIM) – такі авто страхування зазвичай не зрозуміли водії, хоча це життєво важливий компонент страхового поліса авто Каліфорнії. Якщо незастрахованих або під водій застрахованого призвести до аварії, в якій ви отримали травму, ваш UM / UIM покриття сприятиме виплатити будь-які медичні рахунки. UM / UIM охоплює тільки вас, а не іншого водія.

Оплати медичних або особистого Покриття захисту травми – це розглядається як “без провини” охоплення платить за медичні витрати Вас або Ваших пасажирів. Багато споживачі не знають, що це покриття може навіть застосувати ви повинні понести збиток як пішохода або при отриманні в або виході з автомобіля.

Всеосяжне або інші, ніж зіткнення охоплення – це захищає ваш автомобіль від пошкоджень, викликаних нічого, крім зіткнення з іншим транспортним засобом або об’єктом. Виняток б’є тварину, яка потрапляє під повне охоплення. Приклади вимог, які включали граду, пожежі або повені.

Зіткнення охоплення – це платить за пошкодження автомобіля, коли він або страйку або вражає інший транспортний засіб або об’єкт. Якщо ви брати участь в автомобільній аварії, “зіткнення охоплення” є страховий захист, яка платить на ремонт вашого автомобіля.

Технічна допомога на дорозі або буксирування Покриття – страхові компанії використовують різні терміни для опису цього покриття і переваги, як правило, відрізняються між компаніями. Це покриття забезпечує відшкодування функція повинна Вашого автомобіля вимагає буксируванні або який-небудь іншій формі допомога на дорогах.

Прокат відшкодування – у разі, коли транспортний засіб пошкоджено і вимагає час в магазині ремонт авто, прокат покриття відшкодування буде платити за оренду автомобіля потреб. Межі зазвичай котируються на максимальних добових виплат подальшим загальних допустимих виплат, таких як 30/600, яка забезпечує охоплення оренди в $ 30 в день з $ 600 межа.

Франшиза – це сума, яку ви зобов’язані платити до страхової компанії платити будь-яку частину всеосяжної або зіткнення претензій. Франшиза дозволить вам платять менше Каліфорнії страхування автомобіля, просто вибравши більш високу франшизу.

Хоча є й інші, це найбільш поширені умови знайти на будь страховий поліс автомобіля Каліфорнії. Оскільки кожне авто страхові компанії має свої унікальні особливості і переваги, вона має першорядне значення читати ваші політики тісно, ​​щоб краще зрозуміти, що ви насправді покриттів насолоджуватися. До розуміння основ як Ваш автомобіль страхового поліса працює поряд з різними покриттями за умови, ви можете купити Каліфорнії страхування автомобіля дешевше. Крім того, ви отримаєте впевненість у тому, що ви хочете отримати необхідні охоплення за доступною ціною.

Хочете дізнатися більше інформації про дешеві авто страхування Каліфорнії? Тоді відвідайте різні існуючі веб-сайти, щоб більше грошей Поради щодо економії на придбанні кращий дешевий автомобіль Каліфорнії страхування можливо.

Є сайти, які оновлюються списки обробки з найдешевших компаній Каліфорнії страхування автомобіля, дозволяючи відвідувачам сайту отримати до п’яти котирування автомобільного страхування від місцевих страхових агентів Каліфорнії за допомогою однієї простої формі цитати. Особливості Агент пошуку дозволяють знайти агента страхування автомобіля за поштовим індексом або Каліфорнії міста. У той час як ви знаходитесь в мережі, провести пошук Google для місцевого і поточних Каліфорнії автострахування статті та новини автострахування.