дешеві авто страхові компанії

Завдяки Інтернету тепер можна – досить просто насправді – знайти кілька дешевих авто страхові компанії практично в кожній державі. У той час як майже в кожному штаті вимагає від кожного зі своїх водіїв купити його, кожна держава також дозволяє дешевий вид автострахування продається будь-якому водієві, який хоче. Найдешевша страховка, яка буде юридично дозволить вам сісти за кермо у вашій державі дуже простий, політика мінімального відповідальності.

Кожен штат встановлює свої мінімальної суми страхування відповідальності, що драйвери повинні придбати. Проконсультуйтеся з місцевим страховим агентом авто або з відділом вашої держави страхових з’ясувати, що Мінімальні суми у вашому штаті.

Що вам дадуть це рядок 3 числа щось на зразок 10/20/10. [Пам’ятайте, 10/20/10 це просто приклад, ваша держава може зажадати більше основних страхування відповідальності, ніж це]. Отже, що ж кришка 10/20/10 політики?

Перший “10” означає максимальну оплату медичної ($ 10 000), що страхова зробить для будь-якого окремого людини потрапили в аварію. Це не залежить від, наскільки сильно ця людина не постраждав або, що фактичні медичні рахунки.

“20” означає максимальну медичних виплат ($ 20 000), що страхова зробить для всіх, що беруть участь в аварії, незалежно від того, скільки людей бере участь, ступінь їх пошкодження, або те, що фактична сума всіх медичних рахунків є .

Остаточний “10” в нашому прикладі відноситься до максимальній сумі страхування буде платити за шкоду майну претензій, пов’язаних з аварією. Матеріальні збитки включає, але не обмежуючись цим, ремонт або заміна транспортного засобу іншої людини.

Базову обмежену політику відповідальності не платять ні цента для ремонту або заміни вашого автомобіля, а також не платити нічого до ваші медичні рахунки або рахунки за лікування будь-якого у вашому автомобілі на момент аварії.

Крім того, ви повинні знати, що якщо медичні рахунки або матеріального збитку, понесеного іншою стороною в результаті нещасного випадку перевищує досить обмежена кількість основного відповідальності політики, ви можете бути зобов’язані складати різницю з власної кишені. Це може призвести до втрати всіх заощаджень у вас є, і це може призвести до примусового продажу вашого будинку для того, щоб зробити хороший борг.

Де можна знайти ці дешеві авто страхові компанії? Найкраще місце, щоб просто подивитися в Інтернеті. Ви знайдете десятки сайтів, присвячених надати Вам порівняння цін цитати з декількох різних страхових компаній, що дозволяє вибирати найбільш вигідною ціною, що ви можете знайти.

Просто слід пам’ятати, що жоден сайт не порівнює ціни від кожної страхової компанії у вашому штаті. Якщо ви дійсно хочете, щоб бути впевненим, що ви отримуєте найкраще можливою швидкістю від найдешевшого компанії є, а потім взяти кілька зайвих хвилин, щоб зробити ваше порівняння цін на 3 різних веб-сайтів, а не покладатися тільки на одному.

Але як тільки ви зробили всі ваші порівняння цін і ви зупинилися на найдешевших авто страхування ви можете знайти, ви можете відчувати себе добре, знаючи, що ви економите більше грошей можливо, кожен місяць.