дешеві СТРАХУВАННЯ

Дешеве страхування домовласників легко скористатися онлайн у вашому штаті. Але перш ніж поспішати онлайн шукає найвигіднішою ціною ви можете знайти, є декілька порад і прийомів, які потрібно знати.

По-перше, вона не захистить Вас від усіх небезпек. Немає політики основних домовласника захищає вас від збитків від повеней. Для захисту від повеней вам потрібно купити окрему політику.

Є й інші небезпеки, в основному небезпеки, які локалізовані у вашому районі, що більшість полісів або не покривають взагалі або охоплювати тільки в обмеженій мірі. Речі, такі як шкоди, що завдається вітром вздовж Східного узбережжя, торнадо на Середньому Заході, і землетрусів уздовж західного узбережжя є прикладами. Якщо ви хочете, щоб ці небезпеки покрив тебе, як правило, необхідно придбати окрему політику.

Є кілька речей, які ви можете зробити, що призведе до зниження вартості страхування вашого домовласника на щомісячній основі.

По-перше, оплачувати свої рахунки вчасно. Чи знаєте ви, що ваша кредитна оцінка буде впливати на скільки ви платите за страховку домовласника? Він може – так що тримаєте вашу кредитну історію бездоганною.

Платити страхові внески щорічно. Якщо ви не можете качати це, то платити страхові внески два рази на рік або щокварталу. Якщо це все ще не в карти, то налаштувати його так, ваш щомісячний внесок виплачується автоматично з вашого банківського рахунку – це буде ще заощадити кілька доларів кожен місяць.

Установка виявлення руху прожектори і покласти засувів на всіх зовнішніх дверей і переконавшись, що кожне вікно має робочий замок може заощадити 5% або більше з місяця в місяць. Якщо хтось у вашій родині становить 55 років або старше і віддалився нехай ваш агент знає, так як це дозволить також заощадити гроші.

Піднімає вгору сортувати ваші водопроводу і електричних система може врятувати вас зовсім небагато кожен місяць. Попросіть вашого агента наскільки такі оновлення врятує вас, а потім побачити, якщо вартість / заощаджень працює на вашу користь.

Купівля системи захисту будинку, яка контролює ваш будинок 24/7, і повідомляє про проблеми, безпосередньо в пожежних або поліції може бути реальним рятівником – і це може скоротити витрати на страхування вашого домовласника до 20%. Однак, вам потрібно поговорити з вашим агентом, перш ніж прийняти остаточне рішення, не кожна система принесе вам повну знижку премії.

Ви можете заощадити ще більше на системі безпеки будинку, якщо ви працюєте в малому бізнесі з вашого будинку. Запитайте свого податкового консультанта, скільки від вартості могли бути звільнені від податків – додавання податкове вирахування на верхній частині вашого щомісячні заощадження Преміум могли б зробити таку систему дуже привабливою.

Більшість людей купують політики стандартного домовласника з розмірі 500 євро. Якщо ви шукаєте страхування одна річ, яку ви можете зробити, це вдвічі більше, ніж франшизи до $ 1000. Подвоєння вашої франшизи може заощадити вам до 25% кожен місяць на вартість вашої премії. Купівля онлайн політиці це ще один спосіб заощадити багато грошей. Не попадайтеся в пастку, думаючи, що у вас є тільки запустити порівняння цін тільки на 1 з багатьох сайтів, які рекомендує вам порівняти ціни страховка домовласника у вашому штаті.

Так як кожен сайт тільки порівнює ціни дуже невелике число компаній, ви хочете, щоб ваша система порівняння цін, принаймні 3 різних веб-сайтів, щоб ви могли бути впевнені, що ви бачите ціни як багато компаній, наскільки це можливо.

Як тільки Ви закінчили виконання всіх ваших порівняння цін на все, що залишилося для вас, щоб вирішити, якій компанії ви відчуваєте себе комфортно мати справу з, а потім вибираєте найменшу ціну-з числа тих компаній, – і у вас буде найкраща ціна на страхування, що ви може, можливо, отримати у вашому штаті, і ви будете економити гроші кожен місяць на довгі роки.